Fikret Orman Güzel Adam Süreyya Filminin Gösteriminde Selfie Yaptı
Fikret Orman Güzel Adam Süreyya Filminin Gösteriminde Selfie Yaptı

Fikret Orman Güzel Adam Süreyya Filminin Gösteriminde Selfie Yaptı

Fikret Orman, “Güzel Adam Süreyya” filminin ilk gösteriminde Beşiktaş’ın emektar malzeme sorumlusu Süreyya Soner ile bir araya geldi. Beşiktaş yönetiminden diğer isimler ile teknik direktör Şenol Güneş ve futbolcularında katıldıkları filmin ilk gösterimi çok güzel anlara sebep oldu. Beşiktaş başkanı Fikret Orman, Beşiktaş JK camiası olarak kulübün emektarı olan Süreyya Soner’i yalnız bırakmadı. Ayrıca yönetimden birçok kişi ile birlikte teknik kadro ve futbolcularda filmin gösteriminde bulundular.

FİKRET ORMAN’IN SÜREYYA SONER İLE ÖZÇEKİMİ

Fikret Orman, özçekim yaparken kadrahja girenler arasında Şenol Güneş, Pepe, Oğuzhan gibi isimlerde vardı. Mutlulukları yüzlerinden okunan tüm Beşiktaş ailesi bir arada olmanın keyfini çıkardılar. İşte o resim :

GÜZEL ADAM SÜREYYA BELGESELİNİN TANITIM VİDEOSU

Güzel Adam Süreyya isimli belgesel filminin ilk gösterimine topluca katılan Beşiktaş ailesinde mutluluk yüzlerden okunurken filmin fragmanı çok önceden yayınlanmıştı. Değerli okuyucularımız filmin fragmanını sormuşlardı. Şimdi Beşiktaş ailesinin son zamanlarda yaptığı en duygusal ve en büyük işlerden olarak tarihe geçen filmin fragmanını sizlerle paylaşıyoruz.

Check Also

Beşiktaş'ın Yeni Gözdesi Vagner Love Instagram'dan Çavuşoğlu'nu Uyardı!

Beşiktaş’ın Yeni Gözdesi Vagner Love Instagram’dan Çavuşoğlu’nu Uyardı!

Beşiktaş‘ın yeni gözdesi Vagner Love Instagram‘dan Çavuşoğlu’nu uyardı! Son günlerde transferi hakkında en çok konuşulan ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir