2018-19 Sezonu Beşiktaş Kombine Satış Yenileme ve Değiştirme Tarihleri

2018-19 Sezonu Beşiktaş Kombine Satış Yenileme ve Değiştirme Tarihleri
2018-19 Sezonu Beşiktaş Kombine Satış Yenileme ve Değiştirme Tarihleri

2018-2019 sezonu Beşiktaş kombinelerini satın almak ve yenilemek isteyen taraftarlarımız için siyah beyazlı kulübümüzün resmi sitesinden bir tarih açıklaması yapıldı. Yapılan açıklama ile birlikte başlayan süreci yakalamak isteyen taraftarlarımız Vodafone Park Kombine Satış Ofisi‘ne akın ettiler.

BEŞİKTAŞ VODAFONE PARK KOMBİNE SATIŞ OFİSİ 2018-19 SEZONU SATIŞLARI

2018-19 sezonu Beşiktaş kombinelerini satın almak ve yer değişikliğini yaptırmak isteyen taraftarlarımız Vodafone Park Kombine Satış ofisine akın ettiler. 2 Mayıs 2018 ile 10 Mayıs 2018 tarihleri arasında yer değişikliği yapacak olan taraftarlar bu imkandan faydalanabilecekler. Yeni dönem için kombinesi olmayan taraftarlar ise yine Vodafone Park kombine satış ofisinden 2-10 Mayıs tarihleri arasında kombinelerini alabilecekler. Ayrıca passo.com.tr üzerinden de dileyenler kombinelerini alabilirler.

İŞTE 2018-19 BEŞİKTAŞ KOMBİNE SATIŞI İÇİN YAPILAN DUYURU

2018-19 sezonu için kombinelerini yenileyen taraftarlarımız, 2-10 Mayıs tarihleri arasında kombine yer değişiklik işlemlerini gerçekleştirebilecektir.

Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nı kapsayan kombineye sahip taraftarlarımız, 2-10 Mayıs tarihleri arasında tüm sezon maçlarını kapsayan kombinelerden satın alabilecektir.

Detaylı bilgiler aşağıdaki gibidir:

Kombinemin yerini değiştirmek istiyorum, değişiklik yapılabilir mi?

Evet… Vodafone Park’da kombinesi olan ve mevcut yerini 2018-2019 sezonu için yenileyen taraftarlar, kombine yerlerini değiştirmek isterlerse 2 – 10 Mayıs tarihleri arasında Vodafone Park Kombine Satış Ofisi’ne kombinelerinin yerlerini değiştirmek için müracat edebilirler. Kombine yer değişimi aynı kategori içinde ya da üst kategori olarak yapılabilmektedir.

7. kategori kombinemi yeniledim, 8. kategori ile değiştirebilir miyim?

Hayır… 7. kategoriden kombinesi olan taraftarlar, kombinelerini aynı kategori, 6. kategori ya da üstü bölümlerden değiştirebilirler.

Kombinemi yeniledim, VIP – 1903 Blok kombinesi ile değiştirebilir miyim?

Evet… Bilgi almak için 0212 948 19 03 numaralı telefondan VIP – 1903 satış ekibimizle görüşebilirsiniz.

Kombinem yok, değişim döneminde kombine satın alabilir miyim?

Hayır… Kombinelerin genel satışa çıkmasını beklemeniz gerekmektedir.

Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmalarını kapsayan kombinem var, tüm sezon maçlarını kapsayan kombineden satın alabilir miyim?

Evet… Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmalarını kapsayan kombine sahibi taraftarlar, 2-10 Mayıs tarihleri arasında www.passo.com.tr ya da Kombine Satış Ofisi’ne gelerek mevcut kombineleri yerine istedikleri kategoriden tüm sezon maçlarını kapsayan kombinelerden satın alabilirler.

Kombinemi arkadaşıma devredebilir miyim?

Evet… Vodafone Park’da kombinesi olan ve mevcut yerini 2018-2019 sezonu için yenileyen taraftarlar, koltuklarını istedikleri kişi adına sezonluk olarak devredebilirler. Devir hakkını kullanmak isteyen taraftarlar, 2 – 10 Mayıs tarihleri arasında Vodafone Park Kombine Satış Ofisi’ne gelmeleri gerekmektedir.

*Parapuan indirimi kullanılarak yenilenen kombinenin bir başkasına devir edilmesi durumunda, yapılan indirim kadar ücretin nakden ödenmesi gerekmektedir.

Kombinemi arkadaşıma devrettim. Tekrar geri alabilir miyim?

Hayır… Kombine devri bir defaya mahsus yapılan işlemdir.

Kombinem var, ayrıca arkadaşımın kombinesini devir alabilir miyim?

Hayır… Her taraftar kendi adına kayıtlı bir (1) adet kombineye sahip olabilir.

Beşiktaş Vodafone Park Kombine ofisi çalışma saatleri:

Haftaiçi : 10.00 – 19.00 (Pazartesi – Cumartesi)
Pazar : 11.00 – 17.00

Maç günleri Vodafone Park kombine satış ofisi kapalı olacaktır.

Kaynak : Bjk.com.tr

DEĞERLENDİRME
Beşiktaş haber

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.