Alanyaspor maçında kurtaran Karius ise dökülen futbolcular
Alanyaspor maçında kurtaran Karius ise dökülen futbolcular

Alanyaspor maçında kurtaran Karius ise dökülen futbolcular

Alanya maçında kurtaran Karius ise dökülen futbolcular mantığı ile olaya baktığımızda bütün takımı gözden geçirmek gerekiyor.

Beşiktaş takımının dün akşam Süper Lig’in 15. hafta ilk maçında deplasmanda karşılaştığı Alanyaspor maçı çok yankı getirdi. Kritik kurtarışlara imza atan kalecimiz Karius maçın kahramanı ilan edildi.

KURTARICI KARİUS İSE FUTBOLCULAR TEHLİKEYE SOKANLAR OLUYOR

Beşiktaş takımını bu akşam eğer Alanyaspor‘a karşı kurtaran Karius ise bütün futbolcular işin hakkını vermemiştir. Bu sonuç bu kadar net olarak önümüzde duruyor. Maç öncesi yaptığımız haberde Beşiktaş için çok zor bir maç olacağını ve 1 puan bile kaybetmeye lüksü olmadığını belirtmiştik.

Fakat sahaya çıkan kadroya göz attığımızda rakibe yetişmekte tıkanan ve mücadelelerde yetersiz kalan bir performans görüyoruz. Sağ kanat ve sol kanattan sürekli ataklar yedik. Orta alanda ki futbolcular defansa yardıma gitmeye mecal bulamıyor. Şenol hocanın “gençlerle çıkın diyorlar, çıkmayınca sebebini anlamıyorlar” sözü de burada tam olarak yalan oldu. Anlayacak birşey yok çünkü, sonuç ortada. Beşiktaş adına as takım oyuncularından kulübede olup sahaya sürülenleri bize izletmek zorunda mısın? Bu adamları kadroda bile görmek istemezken kurtarıcı olarak sahaya sürülmeleri ise daha çok can yakıyor.

Benzer yazılar

Galatasaray Benfica maçı canlı izle - GS-Benfica

Galatasaray Benfica maçı canlı izle – GS-Benfica

Galatasaray Benfica maçı canlı izle – GS Benfica canlı izle maçını canlı izlemek isteyen takipçilerimizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.