Altay’ın Ön Liberosu Atakan Çankaya Transfer Listesinde

Altay'ın Ön Liberosu Atakan Çankaya Transfer Listesinde
Altay'ın Ön Liberosu Atakan Çankaya Transfer Listesinde

TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından olan Altay‘ın ön liberosunda forma giyen 19 yaşında ki genç futbolcu Atakan Çankaya Siyah Beyazlı yönetimin transfer kadrajına takılan isimlerden biri olarak listede ki yerini almış durumda. Kartal haber başlıklarında en çok konuşulan konulardan biri de transfer meselesi olarak önümüzde. Son günlerde libero açığını kapatmak isteyen ve hücum hattını sağlama almak isteyen Beşiktaş için sağlam bir transfer gündemde.

ATAKAN ÇANKAYA BEŞİKTAŞ’A GELECEK Mİ?

Atakan Çankaya son zamanlarda Altay takımının yıldızı parlayan ve kendini gösteren futbolcularımızdan birisi. Takımda ki performansının artması ile birlikte sezon başında Altay yönetiminin bonservis bedelini 1,5 milyon TL olarak açıklamasına rağmen şimdilerde 4 milyon TL olarak güncellendi. Bu performans artışı ile doğru orantılı olarak artan bonservis bedelini Beşiktaş yönetiminin ne yönde karşılayacağı da merak konusu.

BEYAZ ATİBA BENZETMESİ İLE ATAKAN İLGİ TOPLUYOR

Beyaz Atiba benzetmesi ile Atakan Çankaya, Altay takımının orta sahasında mücadeleci ve hırslı oyunu ile Beşiktaş takımının futbolcularına benzetilmiş bile. Kendisine takım teknik direktörü Ümit Turmuş tarafından yapılan bu benzetme ile A takıma kazandırılan 19 yaşında ki futbolcunun forvet arkasında iyi oyun çıkardığı ifade ediliyor. Menajerler tarafından da yapılan nabız yoklamaları ile Beşiktaş transferine doğru adımlar atılmaya çalışılıyor bilgisi verildi. Ümit milli takımda da forma giyen Atakan Çankaya’nın Altay ile 2021 yılına kadar sözleşmesi bulunmakta ve bu sezon 21 maça çıkıp 1 gol atmış genç bir futbolcu konumunda.

BEYAZ ATİBA BENZETMESİ İLE ATAKAN İLGİ TOPLUYOR
BEYAZ ATİBA BENZETMESİ İLE ATAKAN İLGİ TOPLUYOR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.