Alvaro Negredo Transferi İspanya Takımı Rayo Vallecano ile An Meselesi

0
146
Alvaro Negredo Transferi İspanya Takımı Rayo Vallecano ile An Meselesi
Alvaro Negredo Transferi İspanya Takımı Rayo Vallecano ile An Meselesi

Alvaro Negredo transferi ülkesi İspanya’nın takımlarından Rayo Vallecano ile neredeyse tamamlanmak üzere olduğu bilgisi geldi.

Beşiktaş takımının geçen sezon başında büyük umutlarla forvet bölgesine transfer ettiği fakat beklenileni alamadığı İspanyol golcüye yol göründü. Teknik direktörümüz Şenol Güneş’in de geçen ay kampta yaptığı basın toplantısı sonrası gideceği netleşen futbolcumuz ülkesine dönebilir. BJK yönetimi ile çoğu konuda anlaşan Vallecano kulübünün 32 yaşında ki matadoru kadrosuna katmaya tamam dediği öğrenildi. Eğer çok büyük bir aksilik meydana gelmezse şu anda şartlar yerine oturmuş durumda.

Bu akşam ki B36 Torshavn maçı kadrosunda yedeklerde bile yer almayan, ilk maçta yedek olduğu halde yerine Mustafa Pektemek’in alınması gitme sinyalini kuvvetlendirmişti. Şenol Güneş’in Vagner Love ile birlikte sinyal yaktığı futbolcumuz ülkesine geri gidecek gibi dururken Love’u da zor günler bekliyor diyebiliriz.

Taraftarların bu akşam ki B36 Torshavn maçında penaltı atışında yuhaladıkları Vagner Love’da gitmesi beklenen futbolculardan. Alvaro Negredo gibi eğer bir takımla anlaşılırsa gitmesi an meselesi olur. Her şeyden önce Beşiktaş…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here