Alvaro Negredo Yeniden Al Nasr İle Anlaştı Diye Gündemde
Alvaro Negredo Yeniden Al Nasr İle Anlaştı Diye Gündemde

Alvaro Negredo Yeniden Al Nasr İle Anlaştı Diye Gündemde

Alvaro Negredo yeniden Al Nasr ile anlaştı diye gündeme düştü. Beşiktaş kulüp yönetiminin ise Arabistan takımına yeşil ışık yaktığı söyleniyor.

Beşiktaş takımının geçen sezon beklenen performansı veremeyip şampiyonluğa giden yolda desteği çok az olan forveti konuşuluyor. İspanyol Alvaro Negredo yine transfer isimlerinden. Geçen yaz transfer döneminde Suudi Arabistan’ın Al Nasr takımı ile ismi geçmişti. Ancak Suud kulüp yetkilileri tarafından haberlerin yalanlanması ile kapanan konu bu!

ALVARO NEGREDO EŞİNİ DE BEŞİKTAŞ VE İSTANBULDAN AYRILMAYA İKNA ETMİŞ

Beşiktaş için bu sezon yaptığı kritik hamlelerle birinci forvet haline gelen Alvaro Negredo Ocak ayında gidecek mi? Çıkan haberlere göre daha önce takımdan ayrılmaya ikna olmayan forvet şimdi fikrini değiştirmiş. Türkiyeden birçok ismi kadrosuna katmaya çalışan Al Nasr takımı ile Beşiktaşın yönetimi anlaşmışlar. Bu anlaşma tam olarak sağlanmamış olsada pazarlıklar devre arası başlayacak. Forvetimiz Negredo’nun eşi de gelen cazip teklif karşısında ikna olup İstanbuldan ayrılmaya tamam demiş.

ALVARO NEGREDO’YA AL NASR KULÜBÜNDEN 6 MİLYON EURO

Siyah Beyazlı forma ile geldiği zaman 35 gol atacağım diyen ama beklediği yükselişi yakalayamayan ünlü futbolcu şimdi Arabistan kancasında. Takım içerisinde kan uyuşmazlığı yaşadıktan sonra bir süre kızağa çekilen ardından bir ümitle yeniden on bire sokulan Negredo gidiyor. Gelen Al Nasr takımının 6 milyon euro teklifi sunulunca futbolcunun gözlerinde ışık yanmasına sebep olmuş. Futbolcumuz Negredoda bu cazip teklife geliyorum demiş. Ardından futbolcuyu gönderip yeni bir santrafor arayışına girecek olan transfer komitemiz ise bonservis bedelini 4 milyon euro dan pazarlık payıyla açacakmış. Artık bu kadar haberin de üzerine Ocak ayına kadar Negrodo’nun kendini parlatması için en az 15 gol atması lazım. Beşiktaş haberleri için bizi takip edin.

Benzer yazılar

Derbi öncesinde Vodafone Park soyunma odasından görüntüler

Derbi öncesinde Vodafone Park soyunma odasından görüntüler

Derbi öncesi Vodafone Park soyunma odasından BJK TV aracılığı ile gelen görüntüleri siz değerli takipçilerimizle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.