Alvaro Negredo Yönetime Gitmek İstemediğini Belirtip Bir Şans Daha Dedi

Alvaro Negredo Yönetime Gitmek İstemediğini Belirtip Bir Şans Daha Dedi
Alvaro Negredo Yönetime Gitmek İstemediğini Belirtip Bir Şans Daha Dedi

Alvaro Negredo büyük umutlarla siyah beyaz formayı giymek için forvet olarak renklere bağlanmıştı. Ancak gerçektende istekli olduğu görülmesine rağmen takım içerisinde ki 11’in uyumsuzluklarından dolayı iyi bir performans gösteremedi.

Beşiktaş yönetimi tarafından menajerine kendinize kulüp bulun denildikten sonra Negredo tarafından yeni bir haber daha gündeme düştü. İspanyol forvet takıma katkılarının olabileceğini belirtip kalmak için bir şans daha istediğini belirtmiş.

ALVARO NEGREDO : ÜCRETİMİ DE YÖNETİM BELİRLESİN!

Aynı zamanda sözleşme ücretinin de hiç önemli olmadığını ve yönetim tarafından ne verilirse kendisinin de o rakama imza atacağını belirten Alvaro Negredo, takıma katkıda bulunmak için canla başla çalışan futbolculardan olmuştu doğrusu. Fakat forvet kanadında oluşan sorunla birlikte pasör sıkıntısı ve Anderson Talisca’nın ne olduğunun belli olmaz hale gelmesi ile birlikte dağılan ve disiplinsiz hale gelen hücum hattımız da sıkıntılıydı.

TRANSFERDE SON SÖZÜ BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ SÖYLEYECEK

Negredo transferinde son sözü yine siyah beyazlı Beşiktaş kulüp yönetimi söyleyecek. Tabi bu arda teknik direktörümüz Şenol Güneş’ten de rapor istenebilir. Bu rapor sonrasında Alvaro Negredo için takımda kalıp kalmayacağına karar verilecektir ancak yine de biz duygusal yaklaşımları doğru bulmadığımız için, istatistiklere ve gösterdiği performansa bakıp gitmesinden yanayız. Madem takım gençleştirilecek, daha önce Beşiktaş‘ta ve 4 büyüklerde forma giymeyen ve başarı ile zaferlere aç olan, hırslı futbolcular kadroya katılsın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.