Aras Özbiliz Transferine Dair Sıcak Gelişmeler Yaşanıyor
Aras Özbiliz Transferine Dair Sıcak Gelişmeler Yaşanıyor

Aras Özbiliz Transferine Dair Sıcak Gelişmeler Yaşanıyor

Aras Özbiliz transferine dair bugün gerçekleşen bir gelişme ile son zamanların en favori ismi olan futbolcumuzun gideceği konuşulmaya başladı.

Aras Özbiliz transferi hakkında basında çıkan haberlerde ise gidecekler arasında favori olarak geçen isimlerden olması yeni haberlere meydan veriyor. Teknik direktörümüz Şenol Güneş ve futbol A takım direktörümüz Ali Naibi ile Aras Özbiliz kamp sırasında saha kenarında ufak bir görüşme gerçekleştirmişler. Bu görüşmenin ise Aras Özbiliz transferi hakkında olduğu ve Hollanda ligine kiralık olarak gönderilmesi konusu olduğu söylendi.

Kiralama yöntemi ile de gelir elde etmeyi başaran yönetim kurulu başkanımız Fikret Orman, Aras Özbiliz kozunu yine ileri sürecek gibi duruyor.

BJK takımına 2015-2016 sezonunda ara transfer döneminde Spartak Moskova’dan geldiğinden beri 2 farklı takımda kiralık forma giyen ve doğru düzgün Beşiktaş‘ta kalamayan Aras yine mi gidiyor? Daha önce Rayo Vallecano ve Sheriff Tiraspol takımlarına kiralık olarak giden Aras Özbiliz’in bu sene de Holanda liginde kiralık olarak top koşturması muhtemel olarak görülüyor. Karşılıklı olarak yapılacak ikili görüşmelerin olumlu sonuçlanması halinde Aras Özbiliz transferi bu seferde Hollanda ligine yapılacak.

Benzer yazılar

Fikret Orman'dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan derbiye dair primler duyurulunca gözler futbolculara çevrildi ve maçta ki eforlarıyla hırsları merak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.