Atiba Hutchinson Beşiktaş’la Anlaşamadı Şimdi Göztepe’ye Gidiyor

Atiba Hutchinson Beşiktaş'la Anlaşamadı Şimdi Göztepe'ye Gidiyor
Atiba Hutchinson Beşiktaş'la Anlaşamadı Şimdi Göztepe'ye Gidiyor

Atiba Huchinson Beşiktaş’la anlaşamadı ve eski hocalarından Tamer Tuna yönetiminde ki Göztepe ile anlaşmak üzere görüşmelere başladı. Beşiktaş’a 2 yıllık sözleşmede direten Atiba, 1 yıllık maç başı sözleşme kendine sunulunca yolları ayırma kararı aldı.

Beşiktaş, Atiba’nın 2 senelik sözleşmede inat etmesi üzerine yönetim tarafından kendisine sunulan 1 senelik maç başı ücret teklifine sıcak bakmayınca yollar ayrıldı.

ATİBA HUTCHINSON GÖZTEPE’YE GİDİYOR

Beşiktaş ile 1 yıllık mukavele konusunda anlaşamayan Atiba, 2 yıl üzerine diretince kendisine bu işin olmayacağı belirtildi. Arından dün akşam sonuçlanan bu pazarlıklar sonunda Atiba’nın takımdan ayrılacağı kesinleşmişti. Derken tüm sosyal medya hesaplarında Atiba’ya taraftarlardan veda paylaşımları yapıldı. 35 yaşında ki tecrübeli orta saha oyuncusu Atiba, bu sezon gönderilen simler arasında yer aldı.

BEŞİKTAŞ’TA TRANSFERDE YAPRAK DÖKÜMÜ BAŞLADI

Beşiktaş’ta Dusco Tosic ile birlikte başlayan yaprak dökümüne dün akşamdan itibaren Atiba Hutchinson da katıldı. Veli Kavlak, Aras Özbiliz, Denys Boyko ve Mustafa Pektemek ile de yollar ayrılacak. Atiba ise eski hocalarından olan Göztepe teknik direktörü Tamer Tuna aracılığı ile anlaşmasına kesin gözü ile bakılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.