Atiba Hutchinson’un Doğum Günü Kutlandı – Beşiktaş Haberleri

atiba-hutchinson-dogum-gunu
atiba-hutchinson-dogum-gunu

Atiba Hutchinson doğum günü kutlama videosu Beşiktaş yönetimi tarafından yıldız futbolcusu için hazırlandı ve bunu sosyal medya hesaplarından paylaştı. Kanada asıllı futbolcunun doğum günü videosu çok sayıda beğeni ve yorum alırken taraftarlar aynı zamanda Beşiktaş’a olan büyük katkılarını da dile getirmeyi ihmal etmediler.

Twitter’da Atiba’nın Doğum Günü Beşiktaş Tarafından Böyle Kutlandı

Beşiktaş JK resmi Twitter hesabı üzerinden 35 yaşında ki Kanada’lı orta saha oyuncusu Atiba Hutchinson‘ın doğum gününü kutlayan bir video paylaştı. Video da arka fon müziği olarak Cem Karaca’nın Ölümsüzler albümünden Tamirci Çırağı şarkısı kullanıldı. Atiba’nın kucağında çocuğu ile birlikte çekildiği resimde video da ki peyzajda kullanıldı.

 

Atiba’nın Doğum Günü Kutlaması Beşiktaş Facebook Hesabında da Yer Aldı

Atiba‘nın 35. doğum günü kutlaması aynı zamanda Beşiktaş kulübünün resmi Facebook hesabında da paylaşıldı. Facebook takipçilerinden de videoya çok sayıda beğeni, paylaşım ve yorumlar yapıldı.

Kanada’lı milli futbolcu aynı zamanda takım arkadaşları ve teknik direktör Şenol Güneş ile birlikte doğum günü pastasını keserek kendi aralarında bir kutlama yaptılar. Paylaşılan fotoğraflarda Atiba’nın mutluluğu gözlerinden okunurken takım arkadaşlarının da sevinçleri objektiflere yansıdı.

 

Atiba Hutchinson Profili

Doğum Yeri : Kanada
Doğum Tarihi : 8.2.1983 –
Atiba Hutchinson (d. 8 Şubat 1983, Ontario) Orta saha mevkinde forma giyen Trinidad ve Tobago asıllı Kanadalı millî futbolcudur. Toronto Lynx Hutchinson, Futbol hayatına 2002 yılında Kanada’nın Toronto Lynx’de başladı. Östers IF 2003 yılından İsveç’in Östers IF takımına transfer oldu. Helsingborgs IF İsveç’de göstermiş olduğu performans ile 6 ay futbol oynadığı Östers IF takınında £1.32 milyon karşılığında Helsingborgs IF’ye transfer oldu. F.C.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.