Başkan adayı Hürser Tekinoktay Zlatan Ibrahimovic kartal pençesi yapacak
Başkan adayı Hürser Tekinoktay Zlatan Ibrahimovic kartal pençesi yapacak

Başkan adayı Hürser Tekinoktay Zlatan Ibrahimovic kartal pençesi yapacak

Başkan adayı Hürser Tekinoktay Zlatan Ibrahimovic kartal pençesi yapacak diyerek iddialı bir tavır ortaya koyarak bende varım dedi.

Beşiktaş takımının yeni başkan adayı olan ismi Hürser Tekinoktay, başkanlığa ısınma turları yapmaya başladı ve ilk turda bir sansasyona imza attı. Ara transfer döneminde dünyaca ünlü Zlatan Ibrahimovic için eğer Milan ile anlaşamazsa kartal pençesi yaptıracağız sözünü paylaşan Tekinoktay, çok ses getirdi.

Beşiktaş taraftarlarının bir çoğu ise ünlü futbolcunun yaşının ilerlemiş olmasından dolayı yaşlı bir hamle olarak durumu değerlendirdi. Twitter hesabından yaptığı bu paylaşımla ses getirmek isteyen Hürser Tekinoktay ise tam olarak amacına ulaştımı henüz bilinmiyor.

Beşiktaş camiasının artık yaşı ilerlemiş ve kompleksli futbolculara doyduğu da göz önüne alındığında pek mantıklı bir açıklama olmadığı görülüyor.

BUNLAR BİR TAKIM SEÇİM VAATLERİ

Beşiktaş takımının en büyük eksikliği olarak forvet mevkii tarafında ki boşluğa güzel ve kalıcı bir çözüm planlayan başkan Fikret Orman‘ın farklı dünya yıldızları ile görüştüğü biliniyor. Süper Lig ve Avrupa arenasında ki iddiasını devam ettiren Beşiktaş takımının başkanı, devre arasında takımı domine edecek transferler yapmayı hedefliyor. Takımdan ayrılacak isimlerin de şimdiden neredeyse belli olmalarıyla birlikte gelecek isimler hazır listede tutuluyor.

Hürser Tekinoktay ise başkanlığa aday olduğu için şimdiden Beşiktaş’ın yükselen prestijine uygun bir seçim vaadi olarak Zlatan Ibrahimovic transferini ileri sürdü. Ancak bu hamle bizim tarafımızdan da taraftarlar açısından da pek tutmadı. Tutmamasının en büyük sebebi ise geçmişten alınan deneyimler oluyor. Egosu şişkin ve artık yaşı çok ilerlemiş yıldız isimlerin Beşiktaş’a zarar verdiğini ve vereceğini görmek lazım.

Altyapıya önem veren ve geleceği kurgulayan bir yönetim mantığı gerekli bize. Yoksa bugün al yaşlı bir yıldız, kulübü borca sok. Sonra o da egosu patlayınca takımı satsın ve gelde ayıkla pirincin taşını. Bıktık artık bu serüvenlerden, bizler macera peşinde değiliz. Bizler geleceği kurgulayan bir aklın peşinden gideceğiz.

Benzer yazılar

Fikret Orman'dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan derbiye dair primler duyurulunca gözler futbolculara çevrildi ve maçta ki eforlarıyla hırsları merak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.