Beşiktaş Fenerbahçe Basket Maçında Finansbank Müdür Yardımcısı Olayı!
Beşiktaş Fenerbahçe Basket Maçında Finansbank Müdür Yardımcısı Olayı!

Beşiktaş Fenerbahçe Basket Maçında Finansbank Müdür Yardımcısı Olayı!

Beşiktaş Sompo Japan Fenerbahçe Doğuş basketbol mücadelesinde bazı taraftarlar kafaları sargılı olarak tribünde teknik direktörümüz Şenol Güneş ile alay ettiler. Bu alayı geçenlerin içinde ise bankacılık sektörünün tanınmış simalarından olan biri vardı. Bu kişi Finansbank satınalma ve teknik hizmetlerden sorumlu genel müdür yardımcısı Murat Şakar olarak bildirildi.

Finansbank’ın sosyal medya hesaplarına birçok Beşiktaş taraftarı bu konuda açıklama beklediklerini belirttiler. Birçok taraftar Finansbank kredi kartını iptal ettiğini ve edeceklerini belirtirken, esnaflar ise pos cihazlarını iade edeceklerini yazdılar. Finansbank bünyesinde bu seviyeye gelmiş bir kişinin bu şekilde hakaret içeren bir hareket sergilemesi çok büyük bir tepki le karşılandı. Finansbank cephesinden ise henüz hiç bir açıklama gelmezken taraftarlar ısrarla açıklama bekliyorlar. Beşiktaş taraftarlarının yanı sıra diğer sporseverlerin de büyük tepkileri dikkatlerden kaçmadı. Tabi yine bazı aynı terbiyesizce tavrı sergileyen aynı karakterli kişiler de yok değil.

FİNANSBANK’IN BU KONUYA TEPKİSİ MERAK EDİLİYOR

Finansbank genel müdür yardımcılarından Murat Şakar tarafından basket maçında sergilenen bu tavır cezasız mı kalacak? Beşiktaş Sompo Japan Fenerbahçe Doğuş basketbol karşılaşmasında göze çarpan 4-5 kişilik kafası sargılı taraftar grubu büyük tepki toplamaya devam ediyor. Özellikle Türkiye’nin büyük bankalarından biri olan Finansbank genel müdür yardımcısı olan Murat Şakar isimli kişinin bu olayda rol alması ise olayı daha medyatik bir hale taşıdı. Bu olayın sonucunda Finansbank cephesinden yapılacak açıklama ise büyük merak konusu. Cezalandırılması yönünde Beşiktaş taraftarlarından büyük tepki verilirken işten kovulması konusunda ki talepler ise her geçen dakika artıyor.

FİNANSBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ MURAT ŞAKAR YÜZÜNDEN YOĞUN TELEFON ALTINDA
FİNANSBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ MURAT ŞAKAR YÜZÜNDEN YOĞUN TELEFON ALTINDA

FİNANSBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ YOĞUN TELEFON ALTINDA

Finansbank müşteri hizmetleri ise bu olay sonrasında Beşiktaş‘lı taraftarlar tarafından yoğun telefon trafiği altında kalmış. Bir çok taraftar arayıp kredi kartını kapattırmak istediğini belirtince neden sorusu sorulduğunda genel müdür yardımcınızın hareketi sebebi ile cevabı veriliyor. Bu cevaplar bir şekilde Finansbank cephesinden dikkate alınıp yaptırıma gidilmezse TFF krizinin banka versiyonu olarak yansımaları olacaktır.

Benzer yazılar

Ricardo Quaresma olmadan Lens daha iyi oynuyor

Ricardo Quaresma olmadan Lens daha iyi oynuyor

Ricardo Quaresma olmadan Lens daha iyi oynuyor şeklinde yorumlar yapan köşe yazarlarının sayısı her gün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.