Beşiktaş Galatasaray derbisinde Ryan Babel ve Pepe eksik değil fazlalık
Beşiktaş Galatasaray derbisinde Ryan Babel ve Pepe eksik değil fazlalık

Beşiktaş Galatasaray derbisinde Ryan Babel ve Pepe eksik değil fazlalık

Beşiktaş Galatasaray derbisinde Ryan Babel ve Pepe eksik değil fazlalık çünkü artık takıma katkı sağlamıyor aksine zarar veriyorlar ve bu pek konuşulmuyor.

Beşiktaş takımının 1 Aralık Cumartesi akşamı Vodafone Park’ta yapacağı Galatasaray derbisi öncesinde takımda ki eksikler konuşuluyor. Tamam bunları konuşalım da bari takıma katkısı olan eksikleri konuşalım. Takımı bozan eksikleri konuşup durmanın alemi yok değil mi?

RYAN BABEL KONUSU ZATEN GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR

Ryan Babel konusu zaten geçen sezon ortasından beri gündemden düşmeyen bir baş ağrısı olarak kaldı. Bütün taraftarlar formsuzluğu ve maçlarda ki isteksizliği konusunda zaten hemfikirler. Ayrıca geçen sezon ortasından bugüne kadar süregelen zaman içinde ki artistlikleri de bambaşka. En son olarak ta bir taraftara küfür etmesi ile şuan kadro dışı gibi bir durumda. Adam saçlarını kırmızıya boyatıp youtube ve instagram paylaşımı yapmaktan futbolculuğu unutmuş. Sen bu adama gel Beşiktaş’ı kurtar diyorsun. Ya bırakın takım elindeki gençlerle 10 fark yesin ama bu gençler geleceğimiz olsun. Günü kurtarma hesapları yaparak geleceğimizi tehlikeye atıyorsunuz.

PEPE KONUSUNDA DA ISRARCI OLANLARI ANLAMAK İMKANSIZ

Pepe konusunda ısrarcı olanları anlamakta gerçekten imkansız hale geldi. Adam milli maç arasında Portekiz’de forma giyerken sakatlık yaşadı. Bu arada kulübümüzü gitti alacağı yüzünden TFF’ye şikayet etti. Birileri adam alacağı varsa şikayet etmekte haklıdır diyor. Tamam biz de biliyoruz haklı olduğunu ama para girdimi duygular biter. Ayrıca son girdiği maçlarda yaptığı uzun paslarla takımı darmadağın ediyor. Takım zaten bunlar varken de geçen seneden beri adam gibi galibiyet yüzü görmüyor. Bir gol attılar mı “Oooo takımı kurtardı, büyük oyuncu” diyorsunuz.

Teminde dediğimiz gibi takıma ve kulübe katkı yapmak için yedekte, U-21 takımında ve U-21 takımında can atan futbolcular var. Bunlar bu kulübün altyapısından yetişen ve kulübe gönülden bağlı çocuklar. Artistlik yapma şansları ve lüksleri de yok bunların. Canavar gibi de performansları ve eforları var. Neden bunlarla Süper Lig maratonuna çıkmıyoruz ve bizim insanımızla geçici mağlubiyetler almıyoruz da bu yabancı sevdasına düşüyoruz? Hani hiç kimse Beşiktaş’tan önemli değildi? Günü kurtarma adına geleceğimiz için hazırlanan yavrular heba ediliyor. Tabi doğal olarak Beşiktaş adına yazılacak gelecek başarılar da heba ediliyor.

Beşiktaş Galatasaray derbisinde mağlubiyete rağmen kendisini üstün yetenek zannedenler değil, bir hiç olduğunu bilerek canını ortaya koyarak hırsla oynayacaklar lazım.

Benzer yazılar

Galatasaray Benfica maçı canlı izle - GS-Benfica

Galatasaray Benfica maçı canlı izle – GS-Benfica

Galatasaray Benfica maçı canlı izle – GS Benfica canlı izle maçını canlı izlemek isteyen takipçilerimizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.