Beşiktaş Haber Gündemi Besiktashaberi.com En Çok Okunanlarda!

Beşiktaş Haber Gündemi Besiktashaberi.com Bu Hafta En Çok Okunanlarda!
Beşiktaş Haber Gündemi Besiktashaberi.com Bu Hafta En Çok Okunanlarda!

Bu haftanın en çok okunan haberleri arasında yer alan Besiktashaberi.com sitesinin Beşiktaş paylaşımları bulundu. Beşiktaş haber gündemi ile tüm okurlarına ve taraftarlar ile takipçilerine hitap eden Besiktashaberi.com’un en çok okunanları arasında Şenol Güneş hocamız yer aldı.

Çeşitli farklı gruplar tarafından hakaret ve saldırıya maruz kalınılması da ayrıca dikkat çeken bir durum oldu. Halbuki sportmen davranışlara aykırı olan holiganlığın her kesim tarafından kınanması beklenirken tıpkı çakmak fırlatanlar gibi bir akla sahip olanların çok olması da olayın başka bir acı tablosu. Bu tür spekülasyonları incelediğimiz zaman Fenerbahçe yönetiminin ve teknik kadrosunun da bir şey olmamış gibi açıklamalar yapması ve tutumlarında ise bir geçmiş olsun ziyareti bile olmaması olayları körükledi. Aykut Kocaman’ın bile son yaptığı açıklamada Şenol hoca için “kafasında yarılma yok, kanama nasıl oluyor bunu açıklasınlar” tarzında ki açıklaması ise akıllara durgunluk veriyor. Olayın takibini bırakıp hastaneye gitmeye bile tenezzül etmeyip tüm doktorları ve Beşiktaş camiasını zan altında bırakacak yönde açıklamalar yapmayı şiar edinmek gerçekten de içler acısı.

BEŞİKTAŞ GÜNDEN GÜNE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Besiktashaberi.com web sitemizde yer verdiğimiz istatistiklere göz atıldığında Beşiktaş camiasının taraftarlarının her geçen gün arttığını gözlemlemek mümkün. Yönetim tarafından son senelerde özen gösterilen alt yapı futbolcu, basketbol, voleybol ve diğer spor branşlarında çocukların katılımları oldukça arttı. Çocukların ve gençlerin geleceğine yönelik hizmetleri ile yeni yetişen yavrularımızı bünyesine alan kulübümüzün gençlere ve çocuklara verdiği değer, kulübün büyümesine en büyük etken olarak görülüyor. Beşiktaş kulübü holigan değil sporcu yetiştiriyor. Bu çalışmaların da ayrıca görülüp diğer kulüpler tarafından örnek alınması ve gençliğimize yatırımların artırılması lazım. Bu sayede Beşiktaş bünyesine katılan taraftar grupları da kendilerinden olan çocukları, evlatları, abileri, ablaları ve arkadaşlarını görerek, bulundukları şartlardan gururlanarak Siyah-Beyaz renkli formaları tercih ediyorlar. Yıllarca başka kulüpleri tutmuş olan nice ebeveynin son zamanlarda Beşiktaş sevdasına kapıldığı da yapılan anketlerde ortaya çıkan bir başka güzel tablo.

SON ZAMANLARIN EN KALİTELİ HABER SİTESİ Besiktashaberi.com

Geçtiğimiz yıllara kıyasla gittikçe artan Beşiktaş kalitesi ve marka bilinirliği ile birlikte geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayan Besiktashaberi.com ise, yaptığı analizler ve tarafsız haberler ile birlikte Beşiktaş’ın en önemli gündem başlıklarını masaya yatırması ile en çok okunan Beşiktaş haber ve Beşiktaş taraftar sitelerinden biri olmayı başardı. UCL olarak bilinen şampiyonlar ligi kupalarında TRT 1 ve ATV canlı yayın sunumları ile birlikte tüm izleyiciye keyifli anlar yaşatan Besiktashaberi.com, Türkiye liglerinde olup bitenleri de anında masaya yatırarak tartışmalı pozisyonların analizlerini takipçileri ile paylaştı. Geçtiğimiz gün bir yenisi oynanan Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmalarını da canlı olarak naklen sayfasından veren Besiktashaberi.com’un ziyaretçi akınına uğramasında ki en önemli faktörlerden biri de gereksiz polemiklere girmemesi olarak değerlendiriliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.