Beşiktaş JK 115. Yıl Dönümünde PTT den Özel Zarf, Damga ve Pul Tasarımı

Beşiktaş JK 115. Yıl Dönümünde PTT den Özel Zarf, Damga ve Pul Tasarımı
Beşiktaş JK 115. Yıl Dönümünde PTT den Özel Zarf, Damga ve Pul Tasarımı

Beşiktaş JK 115. yıl dönümünü büyük bir mutlulukla kutluyor ve bu kutlamada Vodafone Park‘ta başkanımız Fikret Orman‘ı ziyarete gelen PTT yetkilileri tarafından üzerinde Beşiktaş JK damgaları bulunan zarf, damga ve pullar getirildi. 115. kuruluş yıl dönümü dolayısı ile Vodafone Park Stadı’nda Beşiktaş başkanı Fikret Orman‘ın makamında PTT yetkilileri tarafından gerçekleştirilen ziyarette çok güzel anlar yaşandı.

Beşiktaş‘ın 115’inci yıl dönümü kapsamında hazırlanan özel gün zarfı, özel gün damgası ve Beşiktaş JK posta pulları, Ptt Genel Müdürlüğü Pazarlama Daire Başkanı Gökhan Tuncer ve İstanbul Müdürlüğü yetkilileri tarafından kulüp başkanı Fikret Orman’a Vodafone Park’taki makamında verildi.

BEŞİKTAŞ JK 115. YILINDA FİKRET ORMAN’IN KONUŞMASI

Beşiktaş JK 115. Yıl dönümü dolayısı ile yaptığı konuşmasında kulübün ülkemizin ve dünyanın en saygın kulüplerinden biri haline geldiğini ve bu yükselişini sürdüreceğini belirterek şunları söyledi : “Türkiye’nin en köklü kulübü olmanın yanı sıra bugün; dünya çapındaki başarılarıyla, sporcularıyla, ürünleriyle ve tanıtım faaliyetleriyle anılan, iyi tanınan ve saygı duyulan bir kurum olmayı da başaran Beşiktaş JK’nın 115’inci kuruluş yılının, tüm camiaya hayırlı olmasını dilerim. Ülkemizin en önemli ve saygın kurumlarından Ptt, bu özel günde son derece önemli bir proje ile yanımızda oldu. 115’inci yılımızda kulübümüz için hazırlanan özel gün zarfı, özel gün damgası ve Beşiktaş JK posta pullarıyla, bu önemli güne çok özel bir hatıra bıraktık. Bu vesileyle bugün evimizde ağırladığımız ve bu güzel çalışmada emeği geçen; Ptt Genel Müdürlüğü Pazarlama Daire Başkanı Gökhan Tuncer, Kuzey Marmara Koordinatörü ve İstanbul Avrupa Yakası Baş Müdürü Mustafa Soran, Anadolu Yakası Baş Müdürü Necati Yoldaş, Baş Müdür Yardımcısı Bahtiyar Özcan ile Değerli Kağıtlar Müdürü Ayşe Jale Köse’ye, camiamız adına içtenlikle teşekkür etmek isterim. Nice daha güzel seneleri bu tür anlamlı projelerle birlikte kutlamayı temenni ederken, 115’inci yılımızın tüm ailemize mutluluk getirmesini diliyorum.

BEŞİKTAŞ JK 115. YILINDA FİKRET ORMAN'IN KONUŞMASI
BEŞİKTAŞ JK 115. YILINDA FİKRET ORMAN’IN KONUŞMASI

BEŞİKTAŞ BAŞKANI FİKRET ORMAN’DAN 2023’e MEKTUP

Fikret Orman, 115’inci yıl kutlamaları kapsamında, Cumhuriyetimizin 100’üncü, Kulübümüzün 120’inci yaşına dair bir mektup da kaleme aldı. Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e hitaben, 2023 Türkiye’sine ve 2023 yılının Beşiktaş’ına atıfta bulunan mektupta Başkanımız Orman; “Gururla belirtmek isterim ki Beşiktaş JK, Cumhuriyet’in 100’üncü yılı itibarıyla, dünyanın sayılı spor kulüpleri ve camiaları arasında yerini almıştır. Türkiye’nin ilk spor kulübü, dünyanın saygı duyduğu bir kurum olarak varlığını sürdürmektedir” ifadelerine yer verdi. Başkanımız Orman, daha sonra mektubu, 115’inci yıla özel olarak üretilen zarf ve pul eşliğinde, Ptt Genel Müdürlüğü yetkililerine emanet etti.

Kulübümüzün 115’inci yılı için hazırlanan özel tasarım ile tüm Türkiye’deki Ptt şubelerinde 19 Mart günü satışa sunulacak olan Beşiktaş JK Özel Gün Zarfı, günün anısına Beşiktaş merkez postanesinde ve Beşiktaş JK Müzesi’nde “Özel Gün Damgası” ile damgalanacak. Sınırlı sayıda üretilen ve önemli bir koleksiyon değeri taşıyan, özel gün damgası ile Beşiktaş JK için tasarlanan pullar, 19 Mart 2018 Pazartesi günü Beşiktaş JK Müzesi’nde ve Beşiktaş Postanesi’nde satışa sunulacak. Beşiktaş JK Müzesi 19 Mart Pazartesi günü, saat 18.00’e kadar ziyaret edilebilir.

#Beşiktaş115Yaşında

BEŞİKTAŞ BAŞKANI FİKRET ORMAN'DAN 2023’e MEKTUP
BEŞİKTAŞ BAŞKANI FİKRET ORMAN’DAN 2023’e MEKTUP

Kaynak : Bjk.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.