Beşiktaş Shakhtar Donetsk Maçı Ne Zaman, Saat Kaçta, Hangi Kanalda?

Beşiktaş - Shakhtar Donetsk Maçı Ne Zaman, Saat Kaçta, Hangi Kanalda?
Beşiktaş - Shakhtar Donetsk Maçı Ne Zaman, Saat Kaçta, Hangi Kanalda?

Beşiktaş Shakhtar Donetsk maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Sorusunun cevabını sizlerle bu haberimizin detayında paylaşacağız.

Beşiktaş’ımız 2. etap Avusturya kampında 4 farklı hazırlık maçı yapacak ve bunların ilki bu akşam saat 19:00’da Shakhtar Donetsk ile oynanacak. Yalnız ne yazık ki işin kötü tarafı ise tüm bu hazırlık maçları şifreli kanaldan canlı olarak yayınlanacak. Gelecek sezon UEFA kupası maçlarını artık düşünmek bile istemiyoruz açıkçası. Bu yüzden Beşiktaş Shakhtar Donetsk maçı şifreli olacağından internetten alternatif yöntemlere başvurabilirsiniz.

D-Smart tarafından şifreli olarak verilecek maç SporSmart isimli 77. kanaldan canlı olarak yayınlanacak. Parası olmayanlar takım tutmasın mı ne yapsın bilmiyoruz artık yani. Bir Beşiktaş aşkımız var şu dünyada onun da hazırlık maçını bile seyretmemizi böyle engelliyorlar. Tabi güzel ülkemizin fakir insanları için periscope yayınları ile instagram boşuna durmuyor. Oradan şifresiz olarak izlemek elbette mümkün ama insan bir keyifle aşkı olan takımın hazırlık maçlarını izleyemeyecek mi yani? Tabi bu sene UEFA Avrupa kupası maçları da yalan oldu artık, onlar da şifreli.

Ne diyelim artık kelimeler kifayetsiz kalıyor, ne desek suç. Biz son olarak yine Beşiktaş Shakhtar Donetsk maçı için başarılar Beşiktaş diyoruz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.