Beşiktaş Transfer Haberleri : Burak Yılmaz Transferi İntihar Olur!

Beşiktaş Transfer Haberleri : Burak Yılmaz Transferi İntihar Olur!
Beşiktaş Transfer Haberleri : Burak Yılmaz Transferi İntihar Olur!

Beşiktaş transfer haberleri gündeminde şu an Trabzonspor‘da forma giyen Burak Yılmaz ismi yankılanıyor ve herkes bunu konuşuyor. Burak Yılmaz Beşiktaş transfer haberlerinde en çok dikkat çeken özellik ise 23 gol ile bu sezon gol krallığında 2. sırada olması.

Bu özelliğin bu kadar iyi seviyede olması iyi hoş fakat transfer yapılacağı zaman bizim görüşlerimize ve tahminlerimize göre Beşiktaş adına ikinci bir Vagner Love vakası olacak bu transfer. 32 yaşına gelmiş olan 1985 doğumlu Burak Yılmaz ile sezon sonu kendinize kulüp arayın denilen Alvaro Negredo arasında yaş farkı yok. İkisi de 32 yaşında ve 1985 doğumlular. Hatta Burak Yılmaz Temmuz, Negredo ise Ağustos doğumlu olduğundan Burak 1 ay daha yaşlı. Aslında bizim derdimiz sadece yaşlılık açısından değil. Trabzonspor‘da daha rahat gol şansı bulabilen Burak Yılmaz, aynen Vagner Love’un Alanyaspor’da rahat gol şansı bulması gibidir. Beşiktaş takımında santrafor mevkiine konulacak olan bir Burak Yılmaz, Trabzonspor takımında ki aynı şartları bulamayacaktır. Beşiktaş gibi önemli bir rakibin golcüsüne rakip takım çok yoğun baskı yapıyor fakat Trabzonspor ve diğer takımlarda bu görülmüyor. Ayrıca Trabzonspor takımında topu ayağına alan her oyuncu topu yine Burak Yılmaz’a atıyor. Beşiktaş takımında işler böyle yürümüyor. Mario Gomez ve Cenk Tosun gibi takımı göğüsleyip orta alandan topu sürebilecek genç bir golcü gerekli.

Beşiktaş Vagner Love Hatası
Beşiktaş Vagner Love Hatası

BEŞİKTAŞ ESKİ CAMLARI BARDAK YAPANLARDAN UZAK DURMALI

Beşiktaş son zamanlarda gol alanında yaşadığı sıkıntılardan dolayı eski defterleri kurcalamaya çalışan taraftarlara ve yönetimden çıkan bu çatlak seslere kulak asmamalı. Eskiden Beşiktaş forması giyen ve sonra Galatasaray’a yada Fenerbahçe’ye gitmiş olan bir futbolcuyu bünyesine katmamalı. Fener yada Galatasaray forması giymiş bir futbolcu tüm derbi maçlarında takımın aleyhine tezahüratlara sebep oluyor. Bu olumsuz tezahüratlardan bir insan ister istemez etkilenip verimli olamaz. Gökhan Gönül ve Caner Erkin bu işaret edilen konunun bariz örnekleridir. Bir futbolcunun konsantrasyon ve moral bozukluğu tüm takımın başarısızlığına sebep olur. Ayrıca Mario Gomez ve Aboubakar gibi eski futbolcuları da konuşmak çok yersiz. Artık Gomez denilen adam jübile yapacak döneme geldi. Böyle riskli olaylardan Beşiktaş kaçınmalı. Son olarak Beşiktaş transfer haberleri gündeminde artık genç, yetenekli, başarıya aç ve fiziksel üstünlük kurabilecek isimler görmek istiyoruz.

Beşiktaş Mario Gomez Transfer Haberleri
Beşiktaş Mario Gomez Transfer Haberleri

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.