Beşiktaş Vagner Love Videosunu Paylaştı ve KAP’a Bildirdi!

Beşiktaş Vagner Love Videosunu Paylaştı ve KAP'a Bildirdi!

Beşiktaş Vagner Love Videosunu Paylaştı ve KAP’a Bildirdi! Son günlerin en çok konuşulan ve Beşiktaş transfer haberleri gündeminde ilk sırayı tutan Vagner Love, dün gece 01:00’de İstanbul’a geldi. İstanbul Atatürk Havalimanı’na yanında eşi ve 5 bavulla birlikte inen Love’u, Beşiktaş‘lı taraftarlar karşıladı. Ardından Beşiktaş yönetiminden iki kişi ile birlikte kalacağı otelin yolunu tutan Vagner Love’un hakkındaki şaibeli gelişmeler büyük bir merakla bekleniyordu. Alanyaspor başkanı Hasan Çavuşoğlu ile de ayrılma sırasında problem yaşayan Love için bütün dikkatler Beşiktaş’a çeevrilmişti. 34 yaşında ki Kamerun’lu futbolcunun Alanya ile arasında yaşadığı tatsız diyaloglar bitmek bilmiyordu. Son olarak instagram hesabı üzerinden “kulübün bana borcu var. Maaşımızı ödemediler, alacaklıyız. Eğer transferi gerçekleştirmezlerse kendileri bilir” şeklinde ki paylaşımı da katıldı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Kazanan Taraf Oldu

Beşiktaş başkanı Fikret Orman Vagner Love transferini gündeme getirdiğinden beri meydana gelen aksilikler adeta transferin olmayacağını haykırıyordu. Fakat Love’un da ortaya çıkan Beşiktaş sevgisi sonrası kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu ile anlaşmazlıklar yaşayarak Beşiktaş‘a gitmek istiyorum. Şampiyonlar Ligi’nde top koşturmak istiyorum. Antalyaspor için bütün yüreğimi ortaya koyarak oynadım. Neden bana engel oluyorsunuz? Sözlerini söylemesi ile ipler gerilmeye başlamıştı. Ardından Vagner Love‘un bu tutumuna misillime misali Beşiktaş 5 milyonu verirse gidersin diyen Çavuşoğlu işi çıkmaza sokmuştu. Son olarakta geçtiğimiz akşam sosyal medya InStagram hesabı üzerinden kulüp yönetimini ve başkanı hedef alan bir paylaşım yapan Vagner Love, maaşını alamadığı yönünde serzenişte bulunarak Çavuşoğlu’nu uyarmıştı. Bu karşılıklı restleşmeler sonucunda ise daha Çavuşoğluna para artı takas teklifi ile Mustafa Pektemek’i bile sunan Fikret Orman kazançlı çıktı. İstediği 10 numarayı takımın renklerine katmasında Vagner Love’un Beşiktaş sevgisi de devreye girince, bağlı kulüp yönetimine isyan edecek dereceye kadar ilerledi ve kendini BJK renklerine bağlatarak Fikret Orman’ın bu düellodan kazanan taraf olmasına büyük katkı sağladı.

Vagner Love Dün Gece İstanbul Atatürk Havalimanı’na Geldi

Sürüp giden Vagner Love Beşiktaş transfer haberleri sonrasında en sonunda dün gece saat 01:00’de Vagner Love İstanbul Atatürk Havalimanı’na eşi ve 5 tane valizi ile birlikte çeyizini bohçasını toplamış olarak indi. Beşiktaş transfer sorumlusu yönetimden kişilerle özel bir otomobille beraber havalimanından ayrılan Love, gece kalacağı otelin yolunu tuttu. Tüm spor siteleri ve televizyon kanalları olayı canlı yayın olarak geçtiler. Transfer adeta bir sansasyona dönüştüğünden önemi bir misli daha artmış olarak taraftarlar tarafından da karşılandı.

Beşiktaş Vagner Love’a #ComeToBeşiktaş videosu ile hoş geldin duyurusunda bulundu. Beşiktaş JK resmi sosyal medya hesapları üzerinden takıma yeni katılacak olan Kamerun’lu golcü Vagner Love için daha önceden hazırlattığı #ComeToBeşiktaş videosunu paylaştı. Video yüz binlerce taraftar tarafından beğeni ve paylaşım yağmuruna tutuldu.

İşte Vagner Love’a Beşiktaş’ın #ComeToBeşiktaş Videosu

Beşiktaş Vagner Love’u KAP’a Bildirdi

Beşiktaş dün gece geç saatlerde İstanbul’a gelen Vagner Love ile ilgilindiklerini KAP’a bildirdi. BJK tarafından KAP’a yapılan bildiride şunlar yazılıydı :

“Profesyonel Futbolcu Vagner Silva De Souza ( Vagner Love )’nın transferi konusunda kulübü ve kendisi ile görüşmelere başlanmıştır.”

Fikret Orman Beşiktaş Adına Alanyaspor İle 3,750 Bin Euroya Anlaşmış

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, Everton’a giden Cenk Tosun’dan kalan 10 numara açığını Vagner Love ile doldurmak üzere transfer işini bitirdi. Bu transferde Antalyaspor’a 3 milyon 750 bin euro ödenmesi kesin olarak anlaşmaya varılmış. Ayrıca Vagner Love ise bu sene yarım sezon oynayacağı için 925 bin euro ücret alacak. Gelecek sene tam sezon içinse 1 milyon 850 bin euro Kamerun’lu golcüye ödenecek. Ayrıca Fikret Orman işi sıkı tutarak sözleşmeye 1 yıl opsiyon seçeneğini de eklemiş.

Alanyaspor Başkanından Twitter’dan Vagner Love Duyurusu

Alanyaspor kulübünün başkanı Hasan Çavuşoğlu ile bu transfer sürecinde en çok yıpranan isim oldu. Vagner Love’un en son olarak Instagram hesabından yaptığı paylaşımla başkanı hedef alarak maaşlarımızı ödemiyor. Bu transfere engel olarak ne yapıyor? Eğer maaşımızı alamazsam sözleşme kurallarını onlara hatırlatıyorum gibi sözler kullandığı için başkan Çavuşoğlu kırgınlığını da dile getirmiş. İşte Hasan Çavuşoğlu’nun o Twitter paylaşımı :

Hasan Çavuşoğlu'nun Twitter'dan Vagner Love için Yaptığı Hayırlı Olsun PaylaşımıBeşiktaş Vagner Love Videosunu Paylaştı ve KAP'a Bildirdi!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.