Beşiktaşa Serdal Adalıdan 30 Milyon Euro Destek Bekleniyor
Beşiktaşa Serdal Adalıdan 30 Milyon Euro Destek Bekleniyor

Beşiktaşa Serdal Adalıdan 30 Milyon Euro Destek Bekleniyor

Beşiktaşa Serdal Adalıdan 30 milyon euro destek beklenirken gözler 16 Eylül pazar günü yapılacak olan seçimlere çevrilmiş durumda.

Beşiktaş başkanı Fikret Orman’ın tek aday olarak gireceği olağanüstü seçimli genel kurul toplantısında geri sayım başladı. Başkan Orman’ın kulüp ikinci başkanlığına getireceği Serdal Adalı‘nın ise kulübün mali yükünü hafifletecek şekilde elini cebine atması tüm kulislerde ki birinci konu başlığı oldu.

SERDAL ADALI’DAN 30 MİLYON EURO KULÜBE DESTEK

Beşiktaş olağanüstü seçimli genel kurul toplantısına tek aday olarak katılacak olan Fikret Orman’ın ikinci başkanı Serdal Adalı olacak. Yeni görevine başlar başlamaz Adalının kulübün mali yükünü hafifletecek bir bağışta bulunması bekleniyor. Bu beklenen rakam ise 30 milyon euro olarak tüm kulislerde dillerde dolaşıyor.

Beşiktaş ikinci başkanı olarak yeni görevine gelmesi ile birlikte mali yardımı yapacak olan Adalının katkısı yönetime yeni ufuklar açacak mı? Transfer sezonunda mali sıkıntılar yüzünden beklenen hamlelerin yapılamayışı ise taraftarı üzmüştü. Devre arası transfer sezonunda ise takımı daha hücum odaklı hale getirecek isimlerin hızlıca imza atması bekleniyor.

Benzer yazılar

Fikret Orman'dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan derbiye dair primler duyurulunca gözler futbolculara çevrildi ve maçta ki eforlarıyla hırsları merak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.