Beşiktaş'ın 2018 - 2019 Forma Sponsoru Adidas İçin Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor
Beşiktaş'ın 2018 - 2019 Forma Sponsoru Adidas İçin Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor

Beşiktaş’ın 2018 – 2019 Forma Sponsoru Adidas İçin Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor

Beşiktaş’ın 2018 -2019 forma sponsoru Adidas için sosyal medyada tasarım sıkıntısı yüzünden tepkiler çığ gibi büyüdü. İnstagram bu konuyu konuşuyor.

Forma tasarımları karşılaştırması yapan sosyal medya Beşiktaş fan sayfaları üzerinde son günlerin en çok eleştirileni Adidas oldu. Beşiktaş’ın 2018 – 2019 forma sponsoru Adidas karşılaştırmalı resimlerle forma tasarımlarının mukayesesi yapılıyor. Fenerbahçe’nin eski kaleci forması ile Beşiktaş’ın bu sezon ki kaleci forması arasında gerçekten hiç bir fark yok. Bunu gören Beşiktaş’lı fan sayfalarının paylaşımları üzerine taraftarlar da Adidas’ı etiketleyip yaptıkları işi eleştiriyor ve kızıyorlar. Henüz Adidas cephesinden hiçbir açıklama gelmezken gelecek sene sözleşmesi sona erecek olan bu firma ile devam edilmemesi için kampanya yapılıyor.

İnstagrBeşiktaş'ın 2018 - 2019 Forma Sponsoru Adidas İçin Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor
Beşiktaş’ın 2018 – 2019 Forma Sponsoru Adidas İçin Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor

Eski Fenerbahçe kaleci forması bir yana yabancı bir takımın kalecisinin de formasının aynı olması üzerine taraftarların kızgınlığı arttı. Tasarım konusunda kulüplerle dalga geçen bir yaklaşım olarak değerlendirilen bu yaklaşım tepki topluyor. Beşiktaş’ın fan sayfaları ve takipçilerinin Adidas’ın resmi hesabını etiketleyerek yaptıkları binlerce yoruma karşın henüz hiçbir açıklama gelmemiş olması da başka bir gariplik. Bu acayipliğe son verebilecek bir açıklama yapabileceklerini kestiremiyorlar sanırız.

Benzer yazılar

Fikret Orman'dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan derbiye dair primler duyurulunca gözler futbolculara çevrildi ve maçta ki eforlarıyla hırsları merak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.