Beşiktaş’ın İlk Transferi Tamam Dorukhan Toköz 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı

Beşiktaş‘ın 2018-2019 sezonu ilk transferi gerçekleşti ve Dorukhan Toköz ile 3 yıllık sözleşmeye imzalar atıldı. Bu transferle birlikte tüm sosyal medya gençleşen Kartal‘ın kadrosunu konuşuyor.

Eskişehirspor‘da forma giyen ve sözleşmesi bu sezon sonunda biten Dorukhan Toköz, bonservissiz olarak Beşiktaş’ın kadrosuna katıldı. Başkan Fikret Orman’ın en güzel yaptığı işlerden birisi olarak “bonservis bedelsiz oyuncu satın alma” nın en güzel ve en son örneklerinden birisi de Dorukhan transferi diyebiliriz. Milli futbolcuyu siyah beyaz renklerine bağlayan Beşiktaş için, orta saha ve ön libero alanlarında oynayacak olan Dorukhan, 22 yaşında ve gelecek vaat eden genç ve yetenekli futbolculardan.

FİKRET ORMAN BEŞİKTAŞ’A DORUKHAN TOKÖZ TRANSFERİNİ DE BEDAVAYA GETİRDİ

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, herkesin bildiği gibi bonservis bedeli ödemeden veya en düşük bedeller ile transfer işini bitiren dünyanın bir numaralı adamı. Fikret Orman’ın ucuza takıma katması ve teknik direktörümüz Şenol Güneş’in de yetiştirmesi ile parlayıp satılan yıldız futbolculardan kulüp büyük karlar ediyor. Son olarak bitirilen ve Eskişehirspor formasını giymiş olan Dorukhan transferi de bu tip transferlerden oldu ilk aşaması ile. İkinci aşamasında da dileriz ki hocamız Şenol Güneş’in eğitiminden geçerek Beşiktaş’a büyük katkıları olur ve sonrasında yıldız bir futbolcu olarak milyon dolarlarla dolu bir bonservis ile transfer olur.

FİKRET ORMAN BEŞİKTAŞ'A DORUKHAN TOKÖZ TRANSFERİNİ DE BEDAVAYA GETİRDİ
FİKRET ORMAN BEŞİKTAŞ’A DORUKHAN TOKÖZ TRANSFERİNİ DE BEDAVAYA GETİRDİ

DORUKHAN ÖN LİBERODA FORMA GİYECEK

Beşiktaş takımında kadroyu gençleştirme girişimleri sürerken takıma dahil edilen bu yılın ilk transferi Dorukhan Toköz, ön libero olarak forma giyecek. 22 yaşında ki genç futbolcunun sosyal medyada ki hesabına, taraftarlarımız çok sayıda “Welcome To Beşiktaş” yazarak kulübe gelişini kutladılar. Tabi şikayetçi olan taraftarlarımız da var 🙂 Herkesi memnun etmek her zaman imkansızdır. Şikayetçi olan taraftarlarımız ise en çok Dorukhan‘ın paylaşımlarında ki havuzlu resimlere kızmışlar. Fakat aşağıda ki gibi görseller ise Demba Ba gittiği halde takıma ondan çok daha yıldızı parlak bizden birinin gelmesi ile sevinenlerin yorumları ile süsleniyor.

DORUKHAN ÖN LİBERODA FORMA GİYECEK
DORUKHAN ÖN LİBERODA FORMA GİYECEK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.