Beşiktaş'ın Kasımpaşa maçı sonrası Şenol Güneş'e istifa sorusu
Beşiktaş'ın Kasımpaşa maçı sonrası Şenol Güneş'e istifa sorusu

Beşiktaş’ın Kasımpaşa maçı sonrası Şenol Güneş’e istifa sorusu

Beşiktaş’ın Kasımpaşa maçı sonrası Şenol Güneş’e istifa sorusu yöneltildi ve tecrübeli hoca bu işleri siz benden daha iyi biliyorsunuz dedi.

Beşiktaş takımının İstanbul deplasmanında Kasımpaşa ile yaptığı maçın 4-1’lik sonucu büyük yankı uyandırdı. Tabi sorumluluk noktasında ilk bulunan kişi ise takımın hocası Şenol Güneş olarak öne çıktı. Karşılaşmanın ardından Şenol Güneş basın toplantısında maçla ilgili görüşlerini beyan eden teknik adama sorular da geldi. Uzun zamandır taktikleri ve futbolcu tercihleri ile eleştirilen hocaya farklı sorular geldi. Beşiktaş’ın Kasımpaşa maçı sonrası mağlubiyeti de Şenol Güneş basın toplantısında farklı sorulara sahne oldu.

MUHABİRDEN ŞENOL GÜNEŞ’E İSTİFA EDECEK MİSİNİZ?

Beşiktaş futbol takımının teknik direktörü Şenol Güneş‘e bir muhabir istifa edecek misiniz diye sordu. Bu soru üzerine Şenol hoca sizin bir duyumunuz varsa siz biliyorsunuzdur. Bizden daha iyi biliyorsunuz olan bitenleri. Ben şimdilik görevimin başındayım, bana bir şey söylenmedi dedi.

BEŞİKTAŞ KASIMPAŞA MAÇI SONRASI ŞENOL GÜNEŞ’İN BASIN TOPLANTISI

Benzer yazılar

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı ve imza töreni videosunu sosyal medya hesaplarından paylaşarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.