Beşiktaş'ın patronu Şenol Güneş'in yüzü sezon başından beri ilk kez güldü
Beşiktaş'ın patronu Şenol Güneş'in yüzü sezon başından beri ilk kez güldü

Beşiktaş’ın patronu Şenol Güneş’in yüzü sezon başından beri ilk kez güldü

Beşiktaş’ın patronu Şenol Güneş’in yüzü sezon başından beri ilk kez gülmüş ve öğrencilerini Ankaragücü galibiyeti için tebrik etmiş.

Beşiktaş takımının teknik direktörü Şenol Güneş sezon başından aynen taraftarlar gibi gergin ve endişeli bir yüz ifadesine sahipti. Nasıl olmasın ki adam böyle bir takımla? Dünya yıldızı denen bütün futbolcular nefes alamayıp çok kritik hatalar yapıyorken adam ne yapsın?

Aslına bakacak olursak çalışmayan, ter dökmeyen ve kendini geliştirmeyen futbolcularda değil di suç. Şenol Güneş‘e sezon başından beri Güven, Rıdvan, Fatih, Dorukhan dendi ama o dökülen yıldızları seçti hep.

Neyse artık olan oldu ve Ankaragücü deplasmanında Beşiktaş gençlerle iyi bir oyun ortaya koyarak 3 puanı 4-1’le aldı. Maçta ki güzel performans ve farklı galibiyetin ardından yüzü gülen teknik adam oyuncuları tebrik edip iltifatlarda bulunmuş. Güneş : “Sahada görev verdiğim tüm futbolcular üstüne düşeni yaptı. Rakipten iyi oynadık ve sonuna kadar hak ettiğimiz bir maç oldu” dedi.

Takımı motive eden Güneş son olarak oyuncularına : “Kötü oynayarak kötü sonuçlar aldığımız maçlar oldu. Ancak bu maçtaysa yediğimiz basit golün dışında olumsuz hiçbir şey yoktu. İyi futbolumuzla birlikte saha üstünlüğümüzü 90 dakikaya yaymayı başardık. Bunu sezon sonuna kadar devam ettirmelisiniz” diyerek memnuniyetini ifade etti.

Benzer yazılar

Fikret Orman'dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan derbiye dair primler duyurulunca gözler futbolculara çevrildi ve maçta ki eforlarıyla hırsları merak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.