Beşiktaş’ın UEFA Şampiyonlar Ligi’ndeki Rakibi

Sportoto Süper Lig’de 2 yıl üst üste şampiyon olan Beşiktaş, 15. Şampiyonluğuna ulaşarak 3. Yıldızını takmayı başarmıştır. Ardından takip eden süreçte UEFA Şampiyonlar Ligi gruplarına doğrudan katılmış ve burada 14 puan toplayarak hiç yenilmemiş, namağlup olarak tur atlamıştır. Ayrıca gruptan lider çıkan ilk Türk takımı olmuştur. Peki ama siz de Beşiktaş’ın UEFA Şampiyonlar Ligi’ndeki rakibini merak ediyor musunuz? Eğer bu konu hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen şimdi yazının devamını incelemelisiniz. Bu konuda detaylı anlatım burada olacaktır.

Beşiktaş Bayern Münih İle Eşleşti

Beşiktaş haberi – Şampiyonlar Ligi grubunu lider tamamlayarak gruptan çıkan ve kuraya ilk torbadan giren Beşiktaş, hepimize büyük bir gurur yaşattı. Söylemek gerekirse Beşiktaş istediğini kısa sürede elde etti. Kasasına ciddi anlamda yüklü miktar koydu. Ayrıca Avrupa takımlarının dikkatini çekmeyi de başardı. Bu son derece büyük bir başarıdır. Şimdi ise Almanya’nın devi Bayern Münih ile eşleşti. Bu son derece önemli bir başarı olarak dikkat çekerken, iki takım arasında sosyal medya üzerinden de atışmalar meydana geldi. Kura çekimi sonrası kameralara konuşan Beşiktaş başkanı Fikret Orman; “Bayern Münih de mutlu olmuştur tabii. İyi bir takımla oynayacaklar.” şeklinde açıklamalarda bulundu. Bayern Münih sosyal medya hesabı ise; “Bekle bizi Beşiktaş, biz geliyoruz!” gibi bir açıklama yaptı. Beşiktaş cephesinden de yanıt gecikmedi.

Bizi Timo Werner’e Sorun!

Sosyal medya üzerinde Bayern Münih hesabının yaptığı paylaşım üzerine Beşiktaş cephesinden yanıt gecikmedi. Beşiktaş resmi sosyal medya hesabı ise; “Bizi Timo Werner’e sorun!” şeklinde bir açıklama yaptı. Biliyorsunuz ki Vodafone Park’ta oynanan ilk Leipzig mücadelesinde Timo Werner henüz oyunun ilk dakikalarında gürültülerden etkilenmiş ve oyundan çok fazla ses var diye çıkmıştı. Bunu gösteren bir resim de paylaşan Beşiktaş sosyal medya hesabı, bir karşılık daha buldu. Bayern Münih cephesi ise; “Merak etmeyin, çok ses getireceğiz!” gibi bir fotoğraflı açıklama yaptı. Bu fotoğrafta Thomas Müller vardı ve elinde megafon ile taraftarlara sesleniyordu. Beşiktaş Bayern Münih ile ilk maçını deplasmanda oynayacak ve bu maç 20 Şubat günü oynanacak. Ardından rövanş mücadelesi ise Vodafone Park’ta 14 Mart günü oynanacak. Almanya deplasmanına Beşiktaş taraftarı gitmeyecek.

Benzer yazılar

Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle - FB Zenit canlı

Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle – FB Zenit canlı

Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle – FB Zenit canlı izle sayfamızda sizlere bu akşam ki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.