Beşiktaş’ın Yeni Gurbetçi Sol Açığı Ahmet Canbaz Transferi de Tamam

Beşiktaş‘a gelen gurbetçiler arasına şimdide Almanya ikinci lig takımlarından Eintracht Braunschweig‘de forma giyen Ahmet Canbaz katıldı. 20 yaşındaki genç futbolcu sol açık ve forvet arkası olarak görev yapabiliyor.

Ahmet Canbaz, scout ekibimizin olumlu rapor vermesi sonrasında Almanya’da kendisi ile görüşmeler yapılarak 5 yıllık anlaşmaya varıldı. Beşiktaş yönetiminin tecrübeli ve ticareti iyi bilen başkanı Fikret Orman, bulduğu bu cevheri de kaçırmadan anlaşmayı noktaladı. Tolgay ve Oğuzhan gibi erken yaşlarda kadroya katılan bu şekilde ki genç yetenekler Beşiktaş’ın omuzlanmasında ki en önemli taze kanlar olabiliyor. Cenk Tosun’da gurbetçi futbolcularımızdan birisiydi. Ülkemizde top koşturmaya başladıktan sonra Beşiktaş’ta forma şansı bulup Gomez ile birlikte yıldızı parladı.

AHMET CANBAZ ARTIK 5 SENE BOYUNCA BEŞİKTAŞ’TA

Ahmet Canbaz bundan sonra 5 yıl boyunca bir aksilik olmazsa diğer yeni transferimiz gibi takımla birlikte cevherlerini gösterecekler ve hocamızın denetiminde parlayacaklar. Beşiktaş gelecek sezon şampiyonluğa oynayacak sağlam bir kadroyu alternatifleri ile birlikte kurmaya çalışıyor. Herhangi bir sakatlık yada ceza durumlarında alternatifi olmayan bir futbolcu olması istenmiyor. Bu yüzden gençleştirme çalışmalarında tüm mevkilere adam alınmaya çalışıyor. Canbaz, Almanya’nın 2. lig Eintracht Braunschweig takımından Türkiye’ye ve Beşiktaş’a gelerek kariyerinin en başarılı yıllarını burada yaşayan futbolculardan olacaktır umarız.

AHMET CANBAZ ARTIK 5 SENE BOYUNCA BEŞİKTAŞ'TA
AHMET CANBAZ ARTIK 5 SENE BOYUNCA BEŞİKTAŞ’TA

AHMET CANBAZ BEŞİKTAŞ SİVASSPOR MAÇINDA TRİBÜNDEYDİ

Beşiktaş Sivasspor maçını izlemeye gelen Canbaz, yakın gelecekte top koşturacağı formasını terleteceği Beşiktaş’ı canlı olarak izledi. Ardından sosyal hesaplar arasından instagramdan Beşiktaş resmi hesabı, Fikret Orman, Tolgay Arslan ve Ricardo Quaresma’yı takive aldı.

AHMET CANBAZ BEŞİKTAŞ SİVASSPOR MAÇINDA TRİBÜNDEYDİ
AHMET CANBAZ BEŞİKTAŞ SİVASSPOR MAÇINDA TRİBÜNDEYDİ

AHMET CANBAZ KİMDİR? AHMET CANBAZ WİKİ

27 Nisan 1998’de Almanya’nın Hannover kentinde doğan genç futbolcu futbola bulunduğu şehrin takımı Hannover 96’nın alt yapısında başladı. Daha sonra 15 yaşında Eintracht Braunschweig’a transfer olan Ahmet Canbaz, bu takımda çeşitli alt yaş kategorilerinde oynadı. Türk Milli Takımı’nın alt yaş kategorilerinde de forma giyen başarılı oyuncu forvet arkası ve sol açık mevkilerinde oynayabiliyor. 180 boyundaki genç oyuncu sağ ayağını kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.