Beşiktaşlı kardeşimiz Okan Erkurt ile Vodafone Park Şeref Turu

Beşiktaşlı kardeşimiz Okan Erkurt ile Beşiktaş JK Vodafone Park Şeref Turu gezisine dair stadımızdan görüntüleri sizlerle paylaşıyoruz.

Beşiktaş takımının teknolojik alt yapısı ile dünyanın sayılı stadyumları arsında olan Vodafone Park için yapılan Şeref Turu gezilerinden birindeyiz.  Bu Şeref Turu ise taraftarlarımızdan birisi olan kardeşimiz Okan Erkurt bizlere gönderdiği görseller ve resimler ile sizlere sunuluyor.

Vodafone Park alt yapısı tamamen teknolojiye yönelik bir şekilde tasarlanarak tüm kulüp yönetiminin de idaresini içerisinde bulunduran bir yapıya sahip. Basın toplantı odasından basın tribününe kadar düşünülen detaylar da bu gezimizde bulunuyor.

Beşiktaş‘a yeni imza atan futbolcularımızın imza törenlerinin düzenlediği salondan stadın içerisinde ki oyun salonlarına kadar her şey.

Beşiktaş JK müzesi içerisinde bulunan tarihimizde alınmış başarıların karşılığı olan kupalar ve ödüller.

Beşiktaş‘ın tarihine geçmiş unutulmaz isimler olan Baba Hakkı, Şeref bey, efsane başkan Süleyman Seba’nın hatıraları.

Çimleri yenilenmekte olan stadımızın çimlerinin son hali ile tribünlerimizin taraftarlarımız olmadan görünümü de bu güzel Şeref Turu gezimizin esintileri arasında yer alıyor.

Benzer yazılar

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı ve imza töreni videosunu sosyal medya hesaplarından paylaşarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.