Beşiktaş'ta Adriano Correira ile 3 doğum günü birden kutlandı
Beşiktaş'ta Adriano Correira ile 3 doğum günü birden kutlandı

Beşiktaş’ta Adriano Correira ile 3 doğum günü birden kutlandı

Beşiktaş’ta Adriano Correira ile 3 doğum günü birden kutlandı ve doğum günü pastası kesilerek takım içinde kutlama yapıldı.

Beşiktaş alınan mağlubiyetler sonrasında tek neşeli gününü takımın sakat futbolcularından Adriano Correira ve tercümanlarımız Halil Yazıcıoğlu ile Arda Kabaklı‘nın doğum gününde yaşadı. Takım futbolcularımız hep birlikte bu 3’lünün doğum gününü kutlayıp pasta kestiler.

Beşiktaş haberleri – Takımımız taraftarlarımızın dört gözle sahalara dönmesini beklediği Adriano’nun doğum gününü kutladı. Bek mevkiinde ki zaafiyetler sonrası en çok konuşulan kişilerden biri de başarılı performansı ile Adriano oldu. Taraftarlar Adriano ve Atiba ikilisi ile yeni transfer Adem Ljajic’in sahalara dönmesini çok istiyor. Sakatlıkları süren futbolcularımızdan Adriano’nun bugün doğum günüydü.

Ayrıca tercümanlarımızdan Halil Yazıcıoğlu ve Arda Kabaklı‘da aynı gün doğanlar olarak hep birlikte bir kutlama yapıldı.

ADRİANO CORREİRA DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI RESİMLERİ

Benzer yazılar

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı ve imza töreni videosunu sosyal medya hesaplarından paylaşarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.