Beşiktaş'ta gözler kadro yapısına kilitlendi
Beşiktaş'ta gözler kadro yapısına kilitlendi

Beşiktaş’ta gözler kadro yapısına kilitlendi

Beşiktaş’ta gözler kadro yapısına kilitlendi teknik direktörün yedek kulübesine oturtacağı isimler bile tartışma konusu.

Beşiktaş takımının Süper Lig 2018-2019 sezonu ikinci devresine daha iddialı başlaması beklentisi büyüktü. İlk olarak Erzurumspor karşısında kaybedilen puanlardan sonra moraller bozulmuştu. Ardından gelen Kagawa transferi ve farklı galibiyetle az biraz moral yükseldi.

Son olarakta geçen hafta Beşiktaş’ın kendi evinde ki Bursaspor karşısında ortaya koyduğu kaliteli futbol ve galibiyetle dahada moral bulan taraftarlar gözlerini teknik yönetime çevirdi.

KADRODA BİR İSTİKRAR OLACAK MI?

Beşiktaş taraftarları kadroda bir istikrarın olup olmayacağı konusunda az da olsa endişeliler. Çünkü forvet hattında bal yapmayan arı gibi koşuşturup duran ve topları rakip kale önünden ata atabilen bir Larin var. Ayrıca yeni yeni performans yakalamış olan Lens’in fire vermeden bu çizgide gidip gitmeyeceği merak konusu. Lens hakkında ki görüşler ise Quaresma takımda olmadığı için iyi oynadığı yönünde ağır basıyor. Medel FIFA’ya şikayetini tekrar etti ve alacaklarını istiyor. Ayrıca gelen transfer teklifleri içinde yönetime bırakın gideyim diyor. Şenol hocanın problem çözme kabiliyetine kalmaz inşallah bu işler. Yönetim konuları netleştirmeli.

Benzer yazılar

Derbi öncesinde Vodafone Park soyunma odasından görüntüler

Derbi öncesinde Vodafone Park soyunma odasından görüntüler

Derbi öncesi Vodafone Park soyunma odasından BJK TV aracılığı ile gelen görüntüleri siz değerli takipçilerimizle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.