Beşiktaş'ta gözler teknik direktör arayışına çevrilmemeli
Beşiktaş'ta gözler teknik direktör arayışına çevrilmemeli

Beşiktaş’ta gözler teknik direktör arayışına çevrilmemeli

Beşiktaş’ta gözler teknik direktör arayışına çevrilmemeli ve bu devşirme transfer anlayışına son verilerek elde ki kadro kullanılmalı.

Beşiktaş takımının son zamanlarda ki en tartışmalı konularından birisi de teknik direktör değişikliği üzerinde yoğunlaştı. Yönetimin takımı bu kadar iyi idare eden bir hocayı elden kaçırarak yeni maceralara girişmesi 4-5 sene daha şampiyonluğu hayal yapar.

Şenol Güneş tarafından yapılan açıklamalarda ki mutsuzluğun arka planı nedir? Neden bu tarz beyanlara ihtiyaç duyuyor diye yönetim kendini sorgulayıp hesaba çekmeli. Başarısız ödenekler ve bütçeler ile aklı havada olan futbolcuları takıma düşman ettiler. Birçoğu takımdan ayrıldı çok şükür. Şuan elde bulunan kadro birkaç eksik ile oldukça başarılı ve şampiyonluğun bir numaralı adayı. Ancak sürekli olarak kadro içinde kaliteli adamları satıp, gönderip elde tutamayarak istikrar sağlanamaz.

Başarıyı kalıcı kılmak için gerekli altyapı çalışmaları da tamamlanmış görünmüyor ki takımda iş yapanları gönderip durasınız. Teknik direktör de bu tarz problemlerle uğraşmak zorunda olmadığı için “bizim dediğimiz olacak sen karışma, topunu oynat” çıkışları da adamı bezdirir. Senin ödeme prensiplerin yanlışsa ve bu yanlış takıma zarar veriyorsa Şenol gider Sergen gelir o da gider başkası olur. Ama sen istikrar ve düzeni kuramazsın. Bu yüzden bu konularda en büyük görev yönetime düşüyor. İki keçiyi güdemeyen çoban olmaktan sakınmaları lazım.

Benzer yazılar

Fikret Orman'dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan derbiye dair primler duyurulunca gözler futbolculara çevrildi ve maçta ki eforlarıyla hırsları merak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.