Beşiktaş'ta Güven Yalçın'ın 20. doğum günü kutlandı
Beşiktaş'ta Güven Yalçın'ın 20. doğum günü kutlandı

Beşiktaş’ta Güven Yalçın’ın 20. doğum günü kutlandı

Beşiktaş‘ta Güven Yalçın‘ın 20. doğum günü kutlandı ve genç futbolcu için doğum günü pastası kesilerek arkadaşlarıyla birlikte ikram yapıldı.

Beşiktaş takımının 1999 doğumlu gurbetçi genç futbolcusu Güven Yalçın bugün 20 yaşına girdi. Akhisar deplasmanı ile aynı günde doğum günü kutlaması yaşayan genç futbolcunun mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Tüm futbolcular ve teknik direktörümüz Şenol Güneş ile birlikte pastayı kesen futbolcumuza gelecekte başarılar diliyoruz.

Beşiktaş geçen sezonu kadrosuna kattığı Güven Yalçın’ı uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirip kiralık gönderme planlarını bile bir kenara atan bir senaryo ile karşılaştı. Forvet sıkıntısı yüzünden takımda forma şansı bulan Güven Yalçın, takımın neredeyse birinci forveti olmaya başladı. Biraz egosu yüzünden büyük eleştirilere maruz kalırken, gelen başarı üstüne gösterdiği tavır taraftarı korkuttu. Geçtiğimiz günlerde de saçını beyaza boyatması korkuları büyüttü.

Ancak Beşiktaş taraftarının korkmasına hiç gerek yok çünkü Güven daha çok genç ve bu yüzden bazı ergen tavırlar göstermesi normal. Ancak kibir ve gösterişe kapılıp kendini kaybederse sonunda sonunda Babel gibi de bir geleceğe gidebilir. Bu açıdan kaybeden Beşiktaş yada forma giydiği bir başka takım değil kendisi olur. Umarız bu doğum günü ile birlikte akıl ve hissiyat olarakta büyüyerek takıma katkı sağlamayı öncelikli hedefi haline getirir.

Benzer yazılar

Galatasaray Benfica maçı canlı izle - GS-Benfica

Galatasaray Benfica maçı canlı izle – GS-Benfica

Galatasaray Benfica maçı canlı izle – GS Benfica canlı izle maçını canlı izlemek isteyen takipçilerimizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.