Beşiktaş'tan B36 Torshavn Sonrası 2 Ağustos Dünya Yakışıklılar Günü Paylaşımı
Beşiktaş'tan B36 Torshavn Sonrası 2 Ağustos Dünya Yakışıklılar Günü Paylaşımı

Beşiktaş’tan B36 Torshavn Sonrası 2 Ağustos Dünya Yakışıklılar Günü Paylaşımı

Beşiktaş’tan B36 Torshavn maçı sonrası sosyal medya hesaplarından 2 Ağustos Dünya Yakışıklılar Günü başlıklı bir paylaşımı yapıldı.

Beşiktaş B36 Torshavn UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu rövanş maçı sonrasında ilk 11 futbolcularımızın yer aldığı bir resim paylaşıldı. 2 Ağustos Dünya Yakışıklılar Günü ibareli bu resmin üzerine ise hashtag kullanılarak #2AğustosDünyaYakışıklılarGünü yazıldı. Günün en çok rağbet gören bu paylaşımının altında ise yorum ve beğeniler adeta havada uçuştu. Performansı ile göz dolduran Gökhan Töre en çok konuşulanlar listesinin başlarındaydı. Tabi kıyasıya bir yorum rekabeti varken geçen sezon beklenen performansı veremeyenlerden Jeremain Lens‘te oyun hakimiyeti ve asisti ile büyük beğeni topladı.

Beşiktaş sosyal medya hesaplarından yapılan bu paylaşım aylar sonra evinde ilk resmi maçını yapan takımımızın 6-0 farklı üstünlüğüne dair bir sevinç göstergesiydi. Bu şekilde yorumlamak en mantıklı sonuç olacaktır. UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turuna yükselen takımımızın bu haklı sevincine sevinç katan bir diğer faktör ise futbolcular oldu. Geçtiğimiz sezon kötü oyunu ile çok eleştiri alan Lens’in iki maçtır harika bir performans sergilemesi ayrı bir sevinç sebebiydi. Oğuzhan Özyakup‘un ise maça sonradan girmesine rağmen gösterdiği efor ve beceri ayrıca alkış topladı. Caner Erkin’in golü bulması ve asist yapması da takım adına farklı bir gurur tablosu. Cyle Larin ise Şenol hocamızın da deyimiyle ilk olarak ileri sürülecek santraforumuz. Maçta yaptığı hattrick ile günün en önemli ismi o oldu aslında. Beşiktaş‘ın arayışta olduğu golcü pozisyonu için adeta “ben yeterim” diyen bir maç ortaya koydu.

İşte Beşiktaş’ın sosyal medya paylaşımı

 

Benzer yazılar

Shinji Kagawa için yapılan gol müziği ne zaman çalınacak?

Shinji Kagawa için yapılan gol müziği ne zaman çalınacak?

Shinji Kagawa için yapılan gol müziği ne zaman çalınacak? Bu soruyu tüm taraftarlarımızı merak ediyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.