Beşiktaş'tan kim Şenol Güneş'i göndermek istiyorsa hain O'dur!
Beşiktaş'tan kim Şenol Güneş'i göndermek istiyorsa hain O'dur!

Beşiktaş’tan kim Şenol Güneş’i göndermek istiyorsa hain O’dur!

Beşiktaş’tan kim Şenol Güneş’i göndermek istiyorsa hain O’dur başlığı ile konuya giriş yapmak istiyoruz sevgili okurlarımız.

Beşiktaş takımının son sezonda giitkçe kötüleşen grafiği artık dip yaptı ve bir sorumlu aranıyor. Kaos olaylarının tamamında fatura sadece bir kişiye kesilir. Bu her konu için geçerlidir. Suçlu yada suçsuz bir kişi bu işin bedelini öder. Ancak Beşiktaş’ın 3 senelik sürecinde işler farklı yürüdü.

Beşiktaş takımının başında üst üste 2 sene şampiyonluk yaşayan Şenol Güneş, göreve geldiğinde feda sezonundan kalma harika bir kadro bulmuştu. Şimdi ki kadro ise taraftarların aralarında ölündüğü fanatikleri olan yıldızlardan oluşuyor. Quaresma, Babel, Adriano, Vagner Love, Larin, Mustafa Pektemek, Oğuzhan, Gökhan Gönül, Caner Erkin, Necip ve Medel gibi vasat oyuncu kitlesini düşünün. Love ilk geldiğinde onu da göklere çıkaran bir kitlesi vardı. Şimdi ise kadro dışı bırakılıp kampı terk etti. Tolgay için Fenerbaehçe ile anlaştığı ve yönetimin de onayı verilirse işin imzaya kaldığı söyleniyor.

BU SAYILAN KADRO İLE KİM NE YAPABİLİR?

Yukarıda belirttiğimiz isimleri dünyanın en iyi teknik adamına verin de biz de görelim şu yıldızlar topluluğunu! Dünya kupasını ve Şampiyonlar Ligi kupasını alacak kadro dimi? Bırakın Allah aşkına ya…

YÖNETİMDE FİKRET ORMAN’I KİM YÖNLENDİRİYOR?

Yönetimin içinde Fikret Orman’ı transferler konusunda kim yönlendirip takımı oyuncusuz bıraktıktan sonra suçu hocaya atıyor? İşte meşhur “The Godfather” yani Türkçe’si “Baba” filminin bir sahnesinde olduğu gibi “Kim barışma teklifini getirirse hain O’dur” diyoruz.

ŞENOL GÜNEŞ’İN HİÇ Mİ SUÇU YOK YANİ?

Tamam biz de sürekli olarak hocanın kadro tercihini eleştirerek “inadından vazgeçmez” dedik ve eleştirdik. Aynen Ali Ece‘nin dediği gibi yukarıda saydıklarımıza değil para bulgur pilavı bile vermem. Şenol hocanın tek hatası “çaresizim” hissine kapılarak U-21 ve U-19 takımlarından oyuncuları alıp kadroya ve yönetime rest çekmemesidir. Bu kulübede ve sahada olanların %90’ı mahalle takımı bile olmaz. Ben olsam o gençleri çıkartır her maçta da iddiamı artırarak giderdim. Quaresma’ymış, Babel’miş geçin Allah aşkına ya. U21 takımı kaç yıldır üst üste şampiyon oluyor. U21 de gol kralı olan Oğuzhan Aydoğan‘ı Almanya gelip kapıp gidiyor, sen zorla geri alıyorsun ama  A takımında oynatmıyorsun.

Yönetimin en akıllıca hamlesi hiç transfer para harcamadan U21 antrenörü Yasin Sülün ve U19 antrenörlerini çağırıp Şenol hocayla oturtup futbolcu seçmek olur. Şu yabancı ve gavur futbolcu sevdasından vazgeçip pırlanta gibi gençlerimize şans versinler.

Benzer yazılar

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı ve imza töreni videosunu sosyal medya hesaplarından paylaşarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.