Besiktastan videolu iste biz boyle bir aksamda asik olduk Twitter paylasimi
Besiktastan videolu iste biz boyle bir aksamda asik olduk Twitter paylasimi

Beşiktaştan videolu işte biz böyle bir akşamda aşık olduk Twitter paylaşımı

Beşiktaştan videolu işte biz böyle bir akşamda aşık olduk Twitter paylaşımı tam Alanya maçının yapılacağı günün ilk saatlerinde yapıldı. Deplasman tribünleri görüntüdeydi.

Beşiktaş bu akşam Süper Lig’in 15 haftasının ilk maçını Alanyaspor ile deplasmanda yapacak ve karşılaşmanın çekişmeli geçmesi bekleniyor. Teknik direktör Şenol Güneş’in kuracağı kadro tam olarak merak konusu ve taraftarlar bu maça kilit diyebiliriz. Üst üste 3 galibiyet ile hem Süper Lig hemde UEFA Avrupa liginde yeniden iddialı duruma gelen Beşiktaş zorlu sınavdan geçiyor.

Beşiktaş Alanyaspor maçı yükselişe geçen Kartal için gerçekten de zorlu ve çekişmeli bir rekabet olacak. 15 puanla ligin 13. sırasında bulunan Alanyaspor bu maçı alarak ligden düşme potasından tamamen uzaklaşmak istiyor. Kendi evinde yapacağı bu karşılaşmaya puan vermemek için çıkacak Alanya’nın rakibi ise gözünü sadece yükselişe dikmiş bir Kara kartal.

BEŞİKTAŞ TWİTTER HESABINDAN DEPLASMAN TRİBÜNÜNE GÖNDERME YAPTI

Beşiktaş resmi sosyal medya hesapları ve Twitter sayfası üzerinden “İşte biz böyle bir akşamda aşık olduk” şarkısını söyleyen deplasman tribününü paylaştı. Her zaman olduğu gibi şimdide en çok taraftar desteğine ihtiyacı olan Beşiktaş’ın bu mesajı netti. Deplasmana taraftarları davet ederek takımın motivasyonunu en üst seviyede tutmak isteniyor. Misafir olarak girilen stattan galibiyetle ayrılmak bu hafta Beşiktaş’ın başaracağı zorlardan birisi. İşte Beşiktaş sayfalarında paylaşılan o video tweet !

 

Benzer yazılar

Şenol Güneş galibiyet serisini Galatasaray'la devam ettirmek istiyor

Şenol Güneş galibiyet serisini Galatasaray’la devam ettirmek istiyor

Şenol Güneş galibiyet serisini Galatasaray’la devam ettirmek istiyor ve deplasman olarak nitelendirilse de İstanbul maçı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.