Beşiktaş'tan Yeni Sezon Kadrosundan Bir Kare Paylaşımı
Beşiktaş'tan Yeni Sezon Kadrosundan Bir Kare Paylaşımı

Beşiktaş’tan Yeni Sezon Kadrosundan Bir Kare Paylaşımı

Beşiktaş’tan yeni sezon kadrosunun bir kısmının fotoğrafı paylaşıldı. İnstagram‘dan yapılan paylaşımda olan 5 futbolcu bazı soruları beraberinde getirdi.

Yeni gol makinesi ümidi olan Cyle Larin’in olması oldukça doğal karşılanırken son iki gündür yeni sözleşme üzerine anlaşma sağlanmaya çalışılan Ryan Babel’in ise kulüple anlaşmaya varıp varmadığı merak konusu. Ayrıca takımın kampında da yer alan Aras Özbiliz üzerine de çıkan transferde gönderilecek konuşmaları da “Aras hala takımda mı” sorusunu beraberinde getirdi. Beşiktaş’tan yeni sezon kadrosu ile ilgili net bir transfer açıklaması beklenirken kalıp gidecekler ise hala esrarını koruyor.

ŞENOL GÜNEŞ KİMLER GİDER KİMLER KALIR BİLEMEM DEMİŞTİ

Beşiktaş takımının teknik direktörü Şenol Güneş geçen gün yaptığı basın toplantısında basın mensuplarının transfer üzerine sorularını yanıtlamıştı. Bu sorulara çok net cevaplar veren Güneş, kamp sürecinde kimlerin gidip kimlerin kalacağını bilemem demiş ve kesin olarka Alvaro Negredo’yu istemediğini belirtmişti.

Bu günlerde ise yeni saç rengi ve stili ile kampa katılan Ryan Babel’in zam ve 2 senelik sözleşme istemesi üzerine kulüp yönetimi ile pazarlıkta olması ve henüz onay almamış olması da başka tedirgin edici konu. Döviz kurlarının farkı sebebi ile kulübün ödeyeceği paralarda ve yapacağı harcamalarda dikkatli olacağı biliniyor. Bu dikkate alınacak olan önemli finansal iki başlık dikkate alındığında Ryan Babel ile yolların ayrılması da muhtemel konular arasında yer alıyor. Beşiktaş’tan yeni sezon kadrosu kuruluşunda gidebilecek isimler arasında Ricardo Quaresma, Pepe, Vagner Love, Tolgay Arslan gibi isimlerde ayrıca göze çarpıyor.

Benzer yazılar

Fikret Orman'dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan derbiye dair primler duyurulunca gözler futbolculara çevrildi ve maçta ki eforlarıyla hırsları merak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.