Bonservissiz Transferin Adamı Fikret Orman Capsleri Trend Topic Oldu

SOSYAL MEDYADA ÇIKAN FİKRET ORMAN CAPSLERİ
SOSYAL MEDYADA ÇIKAN FİKRET ORMAN CAPSLERİ

Bonservissiz transferin adamı olan Fikret Orman hakkında yapılan capsler tüm sosyal mecralarda trend topic olup bir numaraya oturdu. Kulüp başkanlığına geldiğinden beri bonservis bedeli ödemeden futbolcu alan Fikret Orman capsleri çok konuşuluyor.

Süper Lig ekiplerinin en karlı futbolcu alış verişlerini gerçekleştiren Beşiktaş kulübünün transferden sorumlu bir numaralı ismi başkan Fikret Orman, sosyal medyada yine gündemin adamı oldu. Son olarak Gençlerbirliği’nden kadromuza bonservis bedeli ödemeksizin katılan ve dün Çin takımlarından birine 5 milyon euro bedel ile gönderilen Dusko Tosic’ten sonra başlayan Fikret Orman capsleri ayyuka çıktı. Sırada kimin olduğuna dair türlü komik ve mizah dolu paylaşımlar yapılıyorken, başkanın kırdığı rekorlar ise taraftarların hayranlığını artırıyor.

Anderson Talisca konusunda da Benfica’ya bonservis bedeli ödememek için bu sezon sonunda yollarını ayıracak olan Beşiktaş tarafında bu nihai kararlar tabii ki Fikret Orman’dan çıkıyor. Şampiyonlar ligine gitme ihtimali artık mucizelere kalmış olan Beşiktaş takımının oradan elde edeceği kazancın fazlasını, satılacak futbolcuların bonservis bedellerinden elde edeceği görülüyor.

10 milyon euro verilirse Ricardo Quaresma’nın bile gönderilmesi gündemi meşgul ederken, boşalan yerlere kadroya alınacak futbolculara ise bedel ödenmeden nasıl alınır’ın taktikleri de ayrıca dillerde dolaşıyor.

SOSYAL MEDYADA ÇIKAN BONSERVİS KONULU FİKRET ORMAN CAPSLERİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.