SOSYAL MEDYADA ÇIKAN FİKRET ORMAN CAPSLERİ
SOSYAL MEDYADA ÇIKAN FİKRET ORMAN CAPSLERİ

Bonservissiz Transferin Adamı Fikret Orman Capsleri Trend Topic Oldu

Bonservissiz transferin adamı olan Fikret Orman hakkında yapılan capsler tüm sosyal mecralarda trend topic olup bir numaraya oturdu. Kulüp başkanlığına geldiğinden beri bonservis bedeli ödemeden futbolcu alan Fikret Orman capsleri çok konuşuluyor.

Süper Lig ekiplerinin en karlı futbolcu alış verişlerini gerçekleştiren Beşiktaş kulübünün transferden sorumlu bir numaralı ismi. Beşiktaş başkanı Fikret Orman, sosyal medyada yine gündemin adamı oldu. Son olarak Gençlerbirliği’nden kadromuza bonservis bedeli ödemeksizin katılan ve dün Çin takımlarından birine 5 milyon euro bedel ile gönderilen Dusko Tosic var. Sonra başlayan Fikret Orman capsleri ayyuka çıktı. Sırada kimin olduğuna dair türlü komik ve mizah dolu paylaşımlar yapılıyorken, başkanın kırdığı rekorlar ise taraftarların hayranlığını artırıyor.

Anderson Talisca konusunda da Benfica’ya bonservis bedeli ödememek için Beşiktaş bu sezon sonunda yollarını ayıracak. Beşiktaş tarafında bu nihai kararlar tabii ki Fikret Orman’dan çıkıyor. Şampiyonlar ligine gitme ihtimali artık mucizelere kalmış olan Beşiktaş takımının oradan elde edeceği kazancın fazlasını, satılacak futbolcuların bonservis bedellerinden elde edeceği görülüyor. Bu kadar gündemin en tepesinde ise Fikret Orman capsleri bulunuyor.

10 milyon euro verilirse Ricardo Quaresma’nın bile gönderilmesi gündemi meşgul ederken, boşalan yerlere kadroya alınacak futbolculara ise bedel ödenmeden nasıl alınır’ın taktikleri de ayrıca dillerde dolaşıyor. Hal böyle iken Fikret Orman caps paylaşımları ise en çok okunanlar listesinin başında bulunuyor. Bizde sizler için en çok paylaşılan Fikret Orman caps paylaşımlarını topladık. İşte Fikret Orman caps dünyasından birkaç kare…

SOSYAL MEDYADA ÇIKAN BONSERVİS KONULU FİKRET ORMAN CAPSLERİ

fikret-orman-caps-1
fikret-orman-caps-1
fikret-orman-caps-2
fikret-orman-caps-2

Benzer yazılar

Fikret Orman'dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan derbiye dair primler duyurulunca gözler futbolculara çevrildi ve maçta ki eforlarıyla hırsları merak …

One comment

  1. En son doğru düzgün maç linki veren sizin siteydi. Bir türlü site aklıma gelmiyordu. Bu akşamda Twitter da görünce hemen geldim. Bekliyorum maça 5 kalayı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.