Brezilya basını Adriano Çin'e gidiyor diye yazdı
Brezilya basını Adriano Çin'e gidiyor diye yazdı

Brezilya basını Adriano Çin’e gidiyor diye yazdı

Brezilya basını Adriano Çin’e gidiyor diye yazdı ve takımdan ayrılacaklar arasında ki isimlerden biri de başarılı sol bek mi sorusunu akla getirdi.

Beşiktaş takımının devre arası yapacağı radikal değişiklikler ve transferler listesi tam olarak netleşmemişken bir iddia da Brezilya basınından geldi.

Blog Now Balls isimli Brezilya’lı bir spor sitesinde Beşiktaş takımında ki yüksek ücret alan futbolculardan biri olan Adriano‘nun gideceği yazıldı. 34 yaşında ki futbolcunun takım içinde ki yapılandırmayı göz önünde bulundurup aldığı yüksek maaştan dolayı Çin yolunu tercih edeceği söylendi. Bu yüzden Adriano sözleşmesini kendisi kulüple karşılıklı olarak fesh etme kararı almış.

ADRİANO ÇİN’E GİDERSE SOL BEK ADAYI KİM?

Beşiktaş altyapısından pekte umutlu olunmadığından dolayı Quaresma’nın bile gitme ihtimali artarken gelecek kişiler netlik kazanmadı. Yeni sözleşme teklif edilen Şenol Güneş’in vereceği cevap ve kadroda görmek isteyeceği isimler önemli olacak. Takımı yeniden yapılandıran yönetim ise birçok kararı ve yetkiyi hocaya bırakacak.

Benzer yazılar

Derbi öncesinde Vodafone Park soyunma odasından görüntüler

Derbi öncesinde Vodafone Park soyunma odasından görüntüler

Derbi öncesi Vodafone Park soyunma odasından BJK TV aracılığı ile gelen görüntüleri siz değerli takipçilerimizle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.