Bu sene rakipleriyle dalga geçen taraftarlara İlahi adalet yargı dağıtıyor
Bu sene rakipleriyle dalga geçen taraftarlara İlahi adalet yargı dağıtıyor

Bu sene rakipleriyle dalga geçen taraftarlara İlahi adalet yargı dağıtıyor

Bu sene rakipleriyle dalga geçen taraftarlara İlahi adalet yargı dağıtıyor ve bu durum gerçekten de hiçte öyle göz ardı edilecek bir durum değil.

Beşiktaş takımının geçen sezona kadar elde ettiği başarılarla birlikte şımaran bazı taraftarları sosyal medyada diğer takımlara hakaretler etti. Ayrıca geçen sezon Türkiye Kupası maçında yaşanan gerilimle birlikte bazı Fenerbahçe‘li taraftarlar hocamızla alay etti. Sonra Şampiyonlar Liginde biz Bayern’e elenince devreye bazı Galatasaray‘lı taraftarlar girip bu sefer onlar alay etti. Süper Lig maçlarında iddia devam ediyordu ki Beşiktaş ağır darbeler aldı, sonra Galatasaray hiç ummadığı takımlara mağlup oldu. Derken Fenerbahçe yeni yapılanması oturmadı ve ligin sonlarına geriledi.

Beşiktaş taraftarının “Efendi olmadan Beşiktaş’lı olunmaz” efsane sözünü benimseyememiş bazı karaktersizler sürekli küfür ediyor. Galatasaray taraftarı olup büyük takımız diyip başka takımların başarılarını hor, hakir görüp bazı kendini bilmezler sürekli küfür ediyor. Fenerbahçe taraftarı olup yine aynı psikolojiyle bazı kendini bilmezler sürekli küfür ediyor.

Beşiktaş camiasını seven, savunan bir haber platformu olarak gözlemlediğimiz acı gerçekler bu şekilde her olayda uzayıp gidiyor. Bu yüzden olayların çok detayına inmeden zincirin belirli halkalarını örnek gösterip geçiyoruz. Fakat Avrupa arenasında sahne alan bir Türk takımına, burada ne kadar rakip olsakta yenilsin demek içimizden gelmiyor. Allah’ta geçirmesin. Nasıl bir gençlik yetişiyor anlamak mümkün değil. Sürekli küfür etmekten ve rakiplerine haset etmekten başka aklı birşeye çalışmayan, kalbi pas bağlamış bir güruh var.

Bakın bu sene çok büyük denilen Beşiktaş gruptan çıkamadı, Galatasaray ise Şampiyonlar Ligine veda etti. Fenerbahçe ise önce Şampiyonlar ligine veda etti ardından kötü futboluna rağmen gruptan çıktı ama durum genel olarak çok kötü. 3 büyükler bu sene tamamen sürünüyor ve acı gerçek bu. Allah millet akıllansın diye kimsenin büyük olmadığını, her zaman efendiliğin ve insanlığın kazanacağını gözümüze sokuyor ama biz hala küfür ediyoruz.

Benzer yazılar

Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle - FB Zenit canlı

Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle – FB Zenit canlı

Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle – FB Zenit canlı izle sayfamızda sizlere bu akşam ki …

One comment

  1. Toplumu yakından ilgilendiren bu kritik için gerçekten çok teşekkür ederim. Ne yazık ki olan yine gençlerimize oluyor. Onları kötü yetiştirenler biz büyükleriz. Saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.