Burak Yılmaz Beşiktaş transferi gerçekleşecek mi?
Burak Yılmaz Beşiktaş transferi gerçekleşecek mi?

Burak Yılmaz Beşiktaş transferi gerçekleşecek mi?

Burak Yılmaz Beşiktaş transferi konusunda her gün basında çıkan iddialar işin bittiği yönünde düşüncelere itiyor. Yönetimden de olumsuz bir açıklama yapılmadı.

Beşiktaş takımının geçen sezon ortasından beri yaşadığı forvet sıkıntısına nokta koymak için yerli ve yabancı futbolcularla temaslar sürüyor. Takımın ilk 11’in de görev alan Vagner Love, Cyle Larin ve Mustafa Pektemek ile yollar ayrılma noktasına gelindi.

Burak Yılmaz Beşiktaş transferi ise Trabzonspor’da kadro dışı kaldığından beri daha çok gündem oluyor. Beşiktaş’ın eski golcüsü Burak için, başkan Fikret Orman‘da olumlu açıklamalar yapmıştı. Şenol Güneş’in Trabzonspor’u çalıştırdığı yıl ilk gol krallığını yaşayan Burak’ta olumlu sinyaller verdi. Sezon başında attığı tweet ile hiç bir yere gitmiyorum, Trabzonspor’da kalacağım açıklaması yapmıştı.

Ancak şimdi bordo mavili ekibin tamamen gözden çıkardığı Burak, teklif gelirse bende Beşiktaş‘ta oynarım diyor. Taraftarların bir kısmı başkanın da dediği bir sebepten ve başka sebeplerden Burak’ı istemezken, sıcak bakanlar da var.

Burak Yılmaz Trabzonspor’da kadro dışı kaldığı için piyasası düştü ve kulüpte 5.5 milyon euro bonservisi var. Beşiktaş ise golcü futbolcuyu alacakları karşılığı bonservisini eline alması ve yıllık 2,5 milyon euro teklifte bulunmuş. Ne diyelim artık her şeyin hayırlısı.

Benzer yazılar

Galatasaray Benfica maçı canlı izle - GS-Benfica

Galatasaray Benfica maçı canlı izle – GS-Benfica

Galatasaray Benfica maçı canlı izle – GS Benfica canlı izle maçını canlı izlemek isteyen takipçilerimizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.