Burak Yılmaz Trabzonspor Beni Beşiktaş'a Sattı Dedi
Burak Yılmaz Trabzonspor Beni Beşiktaş'a Sattı Dedi

Burak Yılmaz Trabzonspor Beni Beşiktaş’a Sattı Dedi

Burak Yılmaz Trabzonspor beni Beşiktaş’a sattı diyerek geçtiğimiz haftalarda görüşülen transfer meselesinin iç yüzünü anlattı.

Beşiktaş takımının transfer döneminde kadrosuna katmak için uğraştığı forvetlerden Burak Yılmaz bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklama ile sosyal medyadan taraflı tarafsız tepkiler çeken Burak’ın her seferinde gündem olmayı başarması da farklı bir konu.

BURAK YILMAZ TRABZONSPOR BENİ BEŞİKTAŞ’A SATTI AÇIKLAMASI

Burak Yılmaz ile gol yollarında ki talihsizliğini kırmaya çalışan Beşiktaş’ın taraftarının büyük kısmı konuya olumsuz bakmıştı. Transferin son günlerinde imzalar atıldı atılıyor filan derken son anda Burak’ın bir tweeti girişimlerin olumsuz sonuçlandığını göstermişti. Beşiktaş’a ilgisinden dolayı teşekkür edip Trabzonspor‘da kalacağını açıklayan Burak, işe son noktayı koymuştu.

Ardından bugün Trabzonspor yönetiminden yapılan bir açıklama ile ünlü forvetin kaptanlık görevinin sona erdirildiği belirtildi. Yapılan açıklamada ise bir futbolcuya yakışmayan paylaşımlar ibareleri de yer aldı.

Derken bu açıklamanın ardından Burak devreye girerek bir kez daha futbol severleri dehşete düşürdü. Vatan’dan Ersin Düzen’in röportajında “Başkan görüşmedik diyor ama 2.5 milyon euro + Atiba karşılığı beni verdiler. Menajerimi de Burak’la ikiniz 1.4 milyon euro alacağınızdan vazgeçeceksiniz diye zorladılar. Ben bunu hak etmedim” dedi.

Bu açıklamanın hemen kaptanlık görevinden alınmasından sonra yapılması ise ipleri daha da gereceği konuşuluyor. Fakat ünlü futbolcunun Beşiktaş‘tan sonra Trabzon taraftarının da sevgisini kaybedeceği de bir ihtimal. Ne kadar haklı olsa da tweet atacağına yönetime rest çekip konuyu içerden kapatması daha doğru olurdu. Neyse artık hayırlısı olsun.

Benzer yazılar

Fikret Orman'dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan derbiye dair primler duyurulunca gözler futbolculara çevrildi ve maçta ki eforlarıyla hırsları merak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.