Burak Yılmaz transferi ve görüşmesi için Beşiktaş'tan yalanlama
Burak Yılmaz transferi ve görüşmesi için Beşiktaş'tan yalanlama

Burak Yılmaz transferi ve görüşmesi için Beşiktaş’tan yalanlama

Burak Yılmaz transferi ve görüşmesi için Beşiktaş’tan yalanlama geldi ve kamuoyunun bilgisine denilerek kulübün bir teması olmadığı vurgulandı.

Beşiktaş kulübünün yeni sezonda en büyük eksiği forvet bölgesi olarak başlamıştı ancak eksikler çoğaldı malesef. Yeni sezonun devre arasına yaklaştığımız bu günlerde ise yeni Beşiktaş transfer haberleri ve yalanları da çoğaldı.

BURAK YILMAZ BEŞİKTAŞ TRANSFERİ RAFA KALDIRILDI

Burak Yılmaz Beşiktaş transferi yönetim tarafında yapılan duyuru ile tüm haberleri yalanlayıp rafa kaldırdı. Başından beri Şenol Güneş tarafından çok istenen ve geçtiğimiz haftalarda Trabzonspor tarafından kadro dışı bırakılan Burak gündemde. Beşiktaşlı taraftarların bir çoğu bu transfere karşı çıkıp istemezken başkan olumlu açıklamalar yaptı. Arada ki buzların erimesine yönelikmiydi yoksa transfer gündeme gelirse yapacağız mesajımıydı bilinmez. Ancak taraftarın büyük kısmı tarafından istenmeyen golcü futbolcuyu teknik direktörümüz çok istiyordu.

ŞENOL GÜNEŞ VE YÖNETİM BÜYÜK BİR RİSK ALMAKTAN KAÇINIYOR MU?

Şenol Güneş ve yönetim bu transferin gerçekleşmesi ve futbolcunun birkaç maç gol atamaması durumunda topun ağzında olacaktı. Taraftarlar zaten stat yüzünden yönetime ateş püskürüyor ve gidişten memnun değilken bu hamle? Bu hamle gerçekten olası bir başarısızlık durumunda teknik direktör Şenol Güneş ve ona tamam diyen yönetime kesilecektir.

BEŞİKTAŞ TARAFINDAN BURAK YILMAZ TRANSFERİNE DAİR RESMİ AÇIKLAMA

Bugün bazı basın yayın organlarında yer alan Burak Yılmaz’ın kulübümüz ile görüştüğü ve kendisiyle anlaşıldığı haberleri gerçeği yansıtmamaktadır.

Ara transfer dönemi henüz başlamamakla birlikte; geçtiğimiz transfer sezonundan bu yana Burak Yılmaz’ın kulübümüze transferi konusunda kendisiyle herhangi bir görüşme yapılmamıştır.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Benzer yazılar

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı ve imza töreni videosunu sosyal medya hesaplarından paylaşarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.