Can Tango : Anderson Talisca Kötü Oynadı Ama Bu Neyin Yorgunluğu?

Can Tango : Anderson Talisca Kötü Oynadı Ama Bu Neyin Yorgunluğu?
Can Tango : Anderson Talisca Kötü Oynadı Ama Bu Neyin Yorgunluğu?

Spor gazetesi yazarlarından Can Tango, Siyah Beyazlı takımın Brezilya’lı yıldız futbolcusu Anderson Talisca‘nın Medipol Başakşehir maçında ki performansına değinerek bu futbolcu maçlarda iyi işler çıkarıyor. Ara sırada kötü oynayabilir elbette ama yorgundu diyemezsiniz. Bu neyin yorgunluğu? şeklinde açıklamalar yaptı.

Geçtiğimiz hafta sonu Süper Lig’in en kritik maçlarından olan Medipol Başakşehir maçında kötü bir performans sergileyen Anderson Talisca‘da spor yorumcuları tarafından değerlendirmeye alındı. Bu spor yorumcuları arasında en dikkat çekici ve mantıklı açıklamalardan birini ise Fanatik gazetesi yazarı Can Tango yaptı. Yaptığı yorumda Başakşehir maçında ki Brezilya’lı yıldızın futboluna değinerek “Talisca genel olarak maçlarda çok iyi bir futbol sergiliyor. Her futbolcunun bazı maçlarda kötü oynayabilme ihtimali var” dedi. Talisca’nın kötü oyununa karşı bazı çevrelerden gelen bilerek mi kötü oynadı sorusuna ise özellikle mi Başakşehir maçını seçicek canım diyerek güzel bir izah getirdi.

NEYİN YORGUNLUĞU ADAM HAFTADA 2 SAAT İDMAN YAPIYOR

Can Tango katıldığı TV programında ki söyleşide futbolcunun yorgunluğun değinildiğinde ise olaya farklı perspektiften bakarak açıklama yaptı. “Neyin yorgunluğu! adam haftada 1,5 yada 2 saat antrenmana katılıyor. Genelde de haftada bir maça çıkıyor bilemediniz 2 oluyor nadiren. Şu an hepsi bir maça çıkıyor. Asgari ücretli çalışan bir işçi günde 10-12 saat mesai almadan çalışıyor ve onun haftada bir antrenmanda geçirdiği süreyi her gün otobüste geçiriyor. İnsanlar sırf işlerine gitmek için günde sadece 2 saat yola gidiyor. Yorgunluk denilemez!” şeklinde açıklama yaptı.

NEYİN YORGUNLUĞU ADAM HAFTADA 2 SAAT İDMAN YAPIYOR
NEYİN YORGUNLUĞU ADAM HAFTADA 2 SAAT İDMAN YAPIYOR

BEŞİKTAŞ KIRILMA NOKTASINDAYKEN FUTBOLCULAR YATIYOR

Beşiktaş için gerçektende son zamanların en önemli dönemecine girilmiş durumda şu anda! Fakat takım içinde futbolcuların ahenk ve uyumlarına bakıldığında ise Love sürekli yere düşüyor, Talisca nefes nefese, Negredo iş yapmıyor. Oğuzhan bekleneni hala vermedi ve Lens ileri ucu iyi besleyemiyor. Bu arada Love, Negredo ve Lens ise yönetimin gözünde satılacaklar listesinde yerini aldı haberleri de sıkça paylaşıyor. Beşiktaş 2 sezon önce Mario Gomez ile yükselişi yakalamışken ardından takıma gelen Aboubakar ile kiralık sıkıntıları yaşandı derken Cenk Tosun takımı sırtladı ve şimdi o da gitti. Beşiktaş ileri uçta adam eksikliği yaşıyorken gol atabilecek futbolcudan mahrum olarak rakip karşısına çıkıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.