Caner Erkin Bacak Bacak Üstüne Atmanın Cezasını Çekecek

Caner Erkin Bacak Bacak Üstüne Atmanın Cezasını Çekecek
Caner Erkin Bacak Bacak Üstüne Atmanın Cezasını Çekecek

Caner Erkin geçtiğimiz hafta Medipol Başakşehir ile yapılan Süper Lig maçında ilk 11’de forma şansı bulamayınca maç öncesi ısınmalara da katılmamış. Ardından maç sırasında ise yedek kulübesinde ki bacak bacak üstüne oturması ile dikkatlerden kaçmamış olan futbolcuya ceza mı geliyor?

Beşiktaş takımının geçtiğimiz hafta deplasmanda Medipol Başakşehir ile yaptığı Süper Lig’in en kritik maçı sayılan karşılaşmada ilk 11’de forma şansı bulamayan genç futbolcu Caner Erkin acaba topun ağzında mı? Bu tavırları ile takımın teknik direktörü Şenol Güneş‘in gözüne batan ve tecrübeli teknik çalıştırıcıyı çok kızdıran Caner, Şenol Güneş‘ten sert bir dille uyarı almıştı. Bu uyarılar bir tarafa maçın son bölümlerinde oyuna girdikten sonra ortaya koyduğu kötü performansta oldukça eleştirilmişti. En kritik maçların en çok çalışanları olması gereken futbolcularımız gerçektende ortaya çok iyi bir oyun koyamadılar.

YÖNETİM ŞENOL GÜNEŞ’TEN CANER ERKİN İÇİN RAPOR İSTEDİ

Beşiktaş JK yönetim kurulu da Caner Erkin‘in bu tavırlarından oldukça rahatsız olmuşlar. Maç sonrası hemen teknik direktör Şenol Güneş‘ten genç futbolcu hakkında bir rapor isteyen yönetimin bu tavırlar karşısında ceza keseceği söyleniyor. Caner’in bu tavırlarına oldukça şiddetli olarak sözlü uyarılarda bulunan Güneş’in yaptığı ikazları yetersiz gören yönetim kurulu, şampiyonluk yolunda ki bu tarz bir maçta ortaya konan bu tabloya karşı sessiz kalmayacak deniyor. Beşiktaş takımının gerçekten de Süper Lig maçında gol yollarında yeniden etkisiz kalması maçın kaybedilmesinde ki en büyük etkenlerden birisi oldu. Takım ruhunu mücadele sırasında yavaş yavaş kazanmaya başlayan Kartalın, ileri uçta gol arayışında aynı ruhu yakalayamaması şampiyonluğu tehlikeye sokuyor.

YÖNETİM ŞENOL GÜNEŞ'TEN CANER ERKİN İÇİN RAPOR İSTEDİ
YÖNETİM ŞENOL GÜNEŞ’TEN CANER ERKİN İÇİN RAPOR İSTEDİ

BEŞİKTAŞ KADROSUNDA HATAYA YER VERİLMEMELİ

Beşiktaş takımının Süper Lig’in son virajında bu tür kritik hataları yapması gerçektende ölümcül olarak nitelendirilmekte. Spor yorumcularının bile şampiyonluk oranlarında ki tahminleri artık 3. olur sözleri ile görsel ve yazılı medyada yer buluyor. Bu görüşlerin kaynağı unutulmamalıdır ki Beşiktaş kadrosunda görülen aksaklıklar ve uyumsuzluklardır. Teknik direktör Şenol Güneş’e fatura kesmeye kalkanlar önce takım içinde ki oyuncuların performans ve disiplinlerine de bakmalılar. Hoca ne kadar kendini paralarsa paralasın bir futbolcu maç sırasında lakayt hareket eder ve biz nede olsa büyük takımız havalarına girerse mağlubiyet kaçınılmaz olur. Gol yollarında etkili olacak diye transfer edilen Vagner Love’u herhalde konuşmaya bile gerek yok! Adam geldiğinden beri girdiği ikili mücadelelerde sürekli olarak yerde kalıyor. Direnç gösteremeyen ve performansı yerlerde sürünen bariz futbolculardan birisi. Beşiktaş’a sadece isim ve marka yapmak için gelmiş sanki! Hiç kendimden bişeyler ortaya koyayım da var gücümle mücadele edip beni transfer eden takıma birşeyler katayım derdinde değil adam. Bayern Münih maçında ki attığı golü bile düşerek attı. Gerisini siz düşünün artık!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.