Cyle Larin de Ryan Babel ile gece hayatında bozulmuş
Cyle Larin de Ryan Babel ile gece hayatında bozulmuş

Cyle Larin de Ryan Babel ile gece hayatında bozulmuş

Cyle Larin de Ryan Babel ile gece hayatında bozulmuş ve yanlarında Jeremain Lens ile birlikte geziyorlarmış.

Beşiktaş takımının devre arasına kadar geçirdiği şoklarda göze çarpan en bariz gelişme futbolcuların nefes almaktan aciz olduklarıydı. Sezon başında tüm taraftarların umutlandığı ve “gol kralı bile olabilir” dediği Larin, bir anda çakıldı.

Bütün taraftarlar ne oluyor bu takıma böyle, bu oyuncuların hali nedir diye sorup durduk. Oğuzhan da en formsuz oyuncularımızdan biri olarak ön plandaydı. Herkes acaba Şenol hocamı söz geçiremiyor, otoritesi bitti mi yoksa futbol oynatmayı mı unuttu demeye başladı. Fakat iş başka çıktı.

BİREYSEL FORMSUZLUKLA KOSKOCA TAKIM SATILDI

Evet, ne yazık ki bireysel formsuzlukla takımı sattı bazı futbolcular. Ryan Babel daha ilk devre başlamadan saç rengini değiştirdi. Bazı psikolojiden zerre anlamayanlar “ne var bunda, çok yakışmış” yorumu yaptılar. Arkadaş sen takıma artist değil futbolcu alıyorsun. Adam youtuber ve artistlik peşinde. Zihninde futbol diye bişey kalmayan adam kendini bu hale sokar. Aksi halde kendine bir eğitmen tutar ve düzenli antrenmanlar yapardı.

LENS’TE GECE HAYATININ VAZGEÇİLMEZLERİNDEN OLMUŞ

Lens’te hemşehrisi Ryan Babel ile birlikte gece hayatlarında boy gösteren isimler arasına girmiş. Bir futbolcunun tek bir maçta takımı kurtarması beklenemez. O kişi bir takımın formasını giyiyorsa bütün hayatını düzenlemeli. Ama yok bizimkiler artistlik peşinde. Para zaten bol, akıl gitmiş. Aklı giden adam hırslı ve azimli olup gelecek planı yapabilir mi? İmkansız… Adam da bir kere mantık durmuş ve şöhretle şehvet gibi dürtüler onu esir almış. Bazı taraftarlar da kişisel tezahurata devam etsin.

CYLE LARİN’DE ŞÖHRET VE ŞEHVETİN KURBANI OLMUŞ

Cyle Larin ismine baktığımızda ise sezon başında çok verimli olacağını sandığımız bir futbolcuydu. İlk hazırlık maçlarında ve Avrupa ligi ilk ön elemem maçlarında çok iyiydi. Ancak sonrasında adam bir anda rakip kale önünde kale bomboşken topu auta atmayı becerebilir hale geldi. Gece hayatı, düzensizlik ve alkol aklını başından almış. Bunları geçen gün spor yorumcusu Serdar Sarıdağ‘dan duyduk. Şimdi ise 2 aydır evinden dışarı adım atmıyormuş. Lens ve Babel ile takılmıyormuş genç futbolcu. Ancak şu anda gönderilecekler listesinin başında. Son pişmanlık fayda etmiyor. Hem kendilerini hem takımı sattılar. Babel’in bu kaçıncı cinayeti ve hal takımda durması sizin de kanınıza dokunmuyor mu?

Benzer yazılar

Derbi öncesinde Vodafone Park soyunma odasından görüntüler

Derbi öncesinde Vodafone Park soyunma odasından görüntüler

Derbi öncesi Vodafone Park soyunma odasından BJK TV aracılığı ile gelen görüntüleri siz değerli takipçilerimizle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.