Demba Ba Transferinde Beşiktaş’ın Yanlış Hamlesi Kulislerde

Demba Ba Transferinde Beşiktaş'ın Yanlış Hamlesi Kulislerde
Demba Ba Transferinde Beşiktaş'ın Yanlış Hamlesi Kulislerde

Demba Ba ile geçtiğimiz devre arasında tüm şartlarda anlaşan ancak sakatlığı korkusu ile imza atmayıp gidip Vagner Love‘a 4 milyon veren yönetim bu günlerde diz dövüyor. Beşiktaş takımının yönetim tarafından gelen seslerin keşke biz alsaydık sözü ile pişmanlığı taşıdığı söyleniyor.

Devre arası transfer sezonunda Alanyaspor ile transferi konusunda çok uğraşılan Vagner Love, Beşiktaş takımına geldiğinden beri adeta sahadan silik hareket ediyor. Girdiği ikili mücadelelerde çimlerin üzerine uzanmasıyla artık biz bu Vagner Love diyoruz. Adam çime yatan adam olarak meşhur oldu, halbuki Beşiktaş onu gol atsın diye forvet olarak transfer etmişti yanılmıyorsak.

DEMBA BA TANIDIĞIMIZ İSİM KEŞKE BİZ ALSAYDIK PİŞMANLIĞI

Habertürk gazetesi spor yazarlarından Kartal Yiğit imzalı yazıda Beşiktaş kurmayları olarak bilinen transferden sorumlu yöneticilerin Demba Ba konusunda keşke dedikleri iddia edildi. Habere göre teknik direktör Şenol Güneş‘in ısrarla çok istemesine rağmen sakatlığı nedeni ile her konuda anlaşıldığı halde imzalar atılmadı. Sakatlığından korkularak kalemler ceplerden çıkarılmadı. Tabi bundan sonra 1 milyon 250 bin eureo’luk Senegalli Demba Ba yerine gidip 4 milyon euro’luk Vagner Love alındı. Alındı alınmasına ama adam çimi gördümü yatıyor kardeşim, ayakta durup gol atıyım diye bir azmi yok. Hatta Bayern Münih maçında bile kaza bela attığı golü yine düşerek attı. Neyse Demba Ba‘nın ahı mı tuttu diyelim yoksa matematiğin mi diyelim bilemiyoruz!

DEMBA BA TANIDIĞIMIZ İSİM KEŞKE BİZ ALSAYDIK PİŞMANLIĞI
DEMBA BA TANIDIĞIMIZ İSİM KEŞKE BİZ ALSAYDIK PİŞMANLIĞI

DEMBA BA GÖZTEPE’DE HİÇ MAÇ SEKTİRMEDEN GOL ATIYOR

Beşiktaş takımının transferinden mahrum olduğu Demba Ba’yı renklerine bağlayan Göztepe takımında ise adeta bayram havası var. Senegalli futbolcu devre arasından itibaren Göztepe ile anlaşıp maçlara çıkmaya başladı. Demba Ba toplamda 7 maça çıkıp 5 gol kaydederek 0.7 gol oranını yakaladı. Bizim Vagner Love’da Beşiktaş ile toplamda 10 maça çıkıp 3 gol atmış olarak 0,3 gol oranını yakalayabildi.

DEMBA BA GÖZTEPE'DE HİÇ MAÇ SEKTİRMEDEN GOL ATIYOR
DEMBA BA GÖZTEPE’DE HİÇ MAÇ SEKTİRMEDEN GOL ATIYOR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.