Devre Arası Sahaya Giren Dusko Tosic Taraftara 3’lü Çektirip Veda Etti

Takımın ve taraftarın göz bebeği haline gelen ve dün Çin takımına resmi olarak imza atan Tank lakaplı sırp stoper Dusko Tosic, devre arası sahaya girip taraftara 3’lü çektirip vedalaştı.

Beşiktaş takımına “siz sözleşmeyi hazırlayın, para konuşmaya gerek yok, ben gelip imzalıycam” sözleri ile gelip tüm takımın ve taraftarını kalbini kazanan Dusko Tosic bu akşam veda etti.

Beşiktaş Sivasspor maçı devre arasında Vodafone Park‘ta yapılan 2017-2018 sezonunun son maçında Çin takımına transfer olan Dusko Tosic, devre arasında taraftarlarla vedalaştı. Şimdiye kadar en yüksek bonservis bedeli ile transfer olan sırp oyuncu ünvanını da kazanan Tosic, taraftarlara 3’lü çektirdi. Bu 3’lü ile taraftarlara ve Beşiktaş‘a veda eden Tosic çok büyük bir sevgi seli ile uğurlandı.

Sosyal medyanın bu akşam en çok konuştuğu iki isimden birisi olan Tosic, 15 Temmuz darbe girişimi akşamında sokağa çıkan isimlerden birisi olmuştu. Ardından sabah tankın önünde poz vermiş ve bu pozu ile tüm Türk halkının kalbini fethetmişti. Veda konuşmasında bile Türkçe konuşma yapmaya çalışan ve ülkemizi gerçekten benimsemiş olan bir futbolcumuzdu. Gidişi tüm taraftarları yasa boğarken güle güle git sedaları ile uğurlandı. Dusko Tosic 3’lü den sonra sahadan ayrılırken göz yaşlarına hakim olamadı.

Dusko Tosic 15 Temmuz Tank Pozu
Dusko Tosic 15 Temmuz Tank Pozu

DUSKO TOSİC TARAFTARA VEDA 3’LÜSÜ ÇEKTİRİYOR (VİDEO)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.