Domagoj Vida'nın karısı sosyal medyayı ve Hırvat basınını salladı
Domagoj Vida'nın karısı sosyal medyayı ve Hırvat basınını salladı

Domagoj Vida’nın karısı sosyal medyayı ve Hırvat basınını salladı

Domagoj Vida’nın karısı sosyal medyayı ve Hırvat basınını salladı ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ülke gündeminde manşetlere çekilerek konuşuldu.

Beşiktaş takımının başarılı savunma oyuncusu Domagoj Vida’nın karısı Ivana Vida, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden hizmetçisi ile ilgili bir paylaşım yaptı. Yaptığı bu paylaşımda hizmetçisine takılan Ivana’nın sözleri gerçek algılandı. Ardından kendisi ile ilgili olarak Hırvatistan medyası ve basını çeşitli haberler yaptı.

Ivana Vida yaptığı paylaşımda : “Nasıl bir hizmetçim var? En iyisi ona hiç sahip olmamak” yazınca ortalık karıştı. Bu sözlerin hizmetçisini küçümsemek ve hor görmek olarak algılanması sansasyona sebep oldu. Bu paylaşımını yaparken hizmetçisi ile arasında samimi bir bağ olduğu için kendisine takılmak ve şaka amaçlı olduğunu belirtti.

Ivana Vida ilk paylaşımının ardından çıkan olaylar sonrasında bir paylaşım daha yapma gereksinimi duyarak bu sefer de şunları yazdı : “Yaptığım paylaşımın Hırvatistan’da manşetlerde, köşe yazılarında yer aldığını gördüm. Ülkemde ciddi meselelerin olmadığını fark ettiğim için mutluyum. Belki kötü bir paylaşımdı ama sadece şaka yaptım. Ben duygusal, açık sözlü ve dürüst bir insanım. Hizmetçimi beğeniyorum ve onunla iyi anlaşıyoruz. Paylaşımımdan ötürü birilerini rahatsız ettiysem özür dilerim ama asla kötü bir niyetim yoktu” ifadelerini kullandı.

Ivana Vida Instagram
Ivana Vida Instagram

Benzer yazılar

Pascal Nouma'nın babası vefat etti

Pascal Nouma’nın babası vefat etti

Pascal Nouma’nın babası vefat etti ve eski Beşiktaş’lı futbolcumuz bu üzüntülü haberi sosyal medya hesabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.