Emre Bol : Fenerbahçe Burak Yılmaz'ı almayıp küme düşecekse düşsün!
Emre Bol : Fenerbahçe Burak Yılmaz'ı almayıp küme düşecekse düşsün!

Emre Bol : Fenerbahçe Burak Yılmaz’ı almayıp küme düşecekse düşsün!

Emre Bol : Fenerbahçe Burak Yılmaz’ı almayıp küme düşecekse düşsün! diye yaptığı açıklamayla Beşiktaş’lı meslektaşına destek oldu.

Beşiktaş takımının devre arası forvet transferinde Şenol Güneş’in çok istemesiyle öne çıkan isim Burak Yılmaz oldu. Bu isim siyah-beyazlı taraftarların çoğu açısından hiç istenilmeyen birisi olarak biliniyor. Ancak bu konuda taraftarın ruhuna paralel giden bir kişi de spor yorumcusu olan Turgay Demir olarak biliniyor. Artı Futbol programında Emre Bol ile birlikte gündemi ve transferleri değerlendirirken Turgay Demir’e “artık Burak Yılmaz’a sıcak mı bakıyorsun” sorusu ortalığı karıştırdı.

TURGAY DEMİR : BURAK GELİRSE BEŞİKTAŞ’I BIRAKIRIM

Beşiktaş forvet hattında en ileri çıkan isim olduğu için sunucunun bu sorusu üzerine Demir : “Burak varsa ben Beşiktaş’lı olmam. Beşiktaş’ı bırakırım” diye sert tepki verdi. Fakat konu bu kadarla kalmadı ve diğer yorumcularda söze girerek “kendini ne kadar sevdirmiş” yorumu yaptılar. Son olarak Emre Bol bir çıkış yaptı.

EMRE BOL : FENERBAHÇE BURAK YILMAZ’I ALMAYIP KÜME DÜŞECEKSE DÜŞSÜN!

Emre Bol genel olarak Turgay Demir ile zıt görüşlere sahip olsa da bu konuda bütün yorumcular birleştiler diyebiliriz. Emre Bol da aynen Turgay Demir gibi bir tavır takındı. Son günlerde Burak Yılmaz‘ın menajerinin kendisini aradığını ve eleştirirken çok ağır üslup kullandığını söylediğini belirtti. Bunun üzerine Burak’ın menajerine benim dilimin ayarı yok diye cevap verdim dedi. Sonrasında ise menajere “sizin Burak Yılmaz’ı Fenerbahçe’ye tavsiye ettiğiniz doğru mu?” diye bir soru sormuş. Menajer ise hayır, kesinlikle öyle birşey yok. Aksine Fenerbahçeli bir yönetici bize sordu demiş. Bu konu üzerine sözlerini noktalarken ise ünlü forveti takımda hiç istemediğini belirtti. Ve son sözü ise “Fenerbahçe ya Burak Yılmaz’ı alacak yada küme düşecek diye tek seçenek kalsa, ben Fenerbahçe küme düşsün” dedi.

Benzer yazılar

Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle - FB Zenit canlı

Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle – FB Zenit canlı

Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle – FB Zenit canlı izle sayfamızda sizlere bu akşam ki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.