Erdal Torunoğullarından Fikret Ormana "Balık Hafızalı"
Erdal Torunoğullarından Fikret Ormana "Balık Hafızalı"

Erdal Torunoğullarından Fikret Ormana “Balık Hafızalı”

Erdal Torunoğullarından Fikret Ormana “Balık Hafızalı” çıkışı yapıldı ve seçim öncesi gündemin zirvesi bununla kaynıyor diyebiliriz.

Beşiktaş gelecek hafta yeniden olağanüstü seçimli genel kurul toplantısı ile bir kez daha başkanını seçecek. Seçime tek aday olarak girecek Fikret Orman‘ın ise yönetim kadrosu ve listesi en çok merak edilenlerdendi. Başkan Orman bu listeyi açıkladı açıklamasına ancak gün içinde BJK TV‘de katıldığı canlı yayında Erdal Torunoğulları meselesi vardı. Bu mesele ise Torunoğullarının canını çok sıkmışa benziyor.

Fikret Orman tarafından yönetimden 5 kişi ile yolların ayrıldığını ancak kimileri ile hiç sorun olmasada kimileri ile de sorunlar yaşandığını belirtti. Bu ayrılma açıklamasında ise “Ayrılma sebebinin ne olduğunu anlamadığım Erdal bey de var” sözü gündemi kızıştırdı. Erdal Torunoğulları bu söz üzerine kişisel Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yaparak ağır konuştu. Paylaşımda “Allah bizleri balık hafızalı insanlardan korusun. Bazı balık hafızalı insanlardan dolayı sorun yaşamaktayım. Sağlık olsun” sözlerini kullandı.

Beşiktaş camiasında transfer sezonlarında getirilen güzel futbolcularla ismi çok iyi bilinen ve taraftarın da tanıdığı Erdal bey bu paylaşımı yaptı. Kulüp içerisinde ki yöneticilerin arasında gelişen anlaşmazlıkların biz taraftarlara bu şekilde yansıması pek hoş olmuyor. Yinede bu gergin havanın bir an evvel yatışmasını ve tatlıya bağlanmasını diliyoruz.

Benzer yazılar

Fikret Orman'dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan derbiye dair primler duyurulunca gözler futbolculara çevrildi ve maçta ki eforlarıyla hırsları merak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.