Fabricio Ramirez : İyi Bir Oyun Ortaya Koyarak Şampiyon Olmak İstiyoruz

Fabricio Ramirez : İyi Bir Oyun Ortaya Koyarak Şampiyon Olmak İstiyoruz
Fabricio Ramirez : İyi Bir Oyun Ortaya Koyarak Şampiyon Olmak İstiyoruz

Fabricio Ramirez bugün yapılan basın toplantısında verdiği röportajda bireysel ve takım oyununu iyi bir şekilde ortaya koyacaklarını belirtti.

Beşiktaş taraftarlarının ve kamuoyunun Fabri olarak tanıdığı siyah beyazlı Kartal’ın file bekçisi Fabricio Ramirez bugün bir basın toplantısı düzenledi. Basın mensupları ile yapılan sohbette bireysel ve takım olarak iyi bir oyun ortaya koyarak şampiyon olmak istiyoruz yorumunu yaptı. Takımın teknik direktörü olan Şenol Güneş’i de açıklamasında övgü ile anlatan ünlü kaleci, teknik direktörlerin çalışma konsepti de önemli. Bizim teknik direktörümüz elde ki oyunculardan verim almasını çok iyi biliyor yorumu yaptı.

Beşiktaş takımının teknik direktörü Şenol Güneş’in kontrolünde yapılan idmanlar ve lige hazırlanan futbolcular çetin mücadelenin farkında. Takımın kampta izlediği programa bakıldığında ise futbolcuların formayı alabilmek için kamp dışında çalışanlarını da görebiliyoruz. Kilolarından kurtulan ve gelecek sezon daha çok forma şansı bulmak isteyenler canını dişine takıp mücadele veriyor. Fabri ise kaleci olarak gösterdiği başarı grafiği ile yedek kulübesinde bekleyen adayların geçilmez kalesi oldu. Takım halinde bu sezon ki kampta büyük bir efor mücadelesi veriliyor. Gözden çıkarılan futbolcular bile adeta göz dolduruyorlar. Fabricio Ramirez ise takım içinde ki verimli hale gelen futbolcuların Şenol hoca sayesinde nasıl geliştiklerine canlı canlı şahit olan isim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.