Fatih Doğan : Quaresma oyunculara Beşiktaş’ta paranız kalmaz imzalayın!

Fatih Doğan Quaresma oyunculara Beşiktaş'ta paranız kalmaz imzalayın!
Fatih Doğan Quaresma oyunculara Beşiktaş'ta paranız kalmaz imzalayın!

Fatih Doğan Beşiktaşlı futbolculardan borçsuzluk kağıdına imza atmalarının istendiğinde ilk imzalayanların Quaresma, Tolga Zengin, Necip Uysal ve Medel olduğunu söyledi.

Beşiktaş takımının ödemelerle ilgili yaşadığı bir olayı kamuoyuna aktaran Sabah gazetesi Beşiktaş muhabiri Fatih Doğan ilginç detaylar aktardı. Takım oyuncularından borçsuzluk kağıdına imza atmaları istendiğinde ilk imzalayanların Ricardo Quaresma, Tolga Zengin, Necip Uysal ve Gary Medel olduğunu belirtti.

Beşiktaş haberi – Bu olayın yaşandığı sırada tereddütte olanlara ise Portekizli yıldız futbolcu Ricardo Quaresma‘nın “Arkadaşlar Beşiktaş’ta paranız kalmaz, imzalayın” dediğini aktardı. Yönetim tarafından istendiği belirtilen borçsuzluk kağıdının altına ilk imza atan futbolcularımızın isimlerini bu şekilde aktaran Doğan’ın bu açıklaması dilden dile dolaşıyor.

Arkadaşlar Beşiktaş'ta paranız kalmaz, imzalayın
Arkadaşlar Beşiktaş’ta paranız kalmaz, imzalayın

Bugün bir diğer gündem ise Tolgay Arslan‘ın alacakları için Beşiktaş kulübüne TFF aracılığı ile ihtar çektiği oldu. Bu isimle birlikte teknik direktör Şenol Güneş, Oğuzhan Özyakup ve Tolgay Arslan dahil olmak üzere 3 kişiye yüklenildi. Fakat hocamızın menajeri, Oğuzhan’ın kendisi ve Tolgay Arslan, haklarında çıkan bu haberleri yalanladılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.